Sort by: Date, Rate, Popularity

Японські

Great War of Perfectures - Ваша місія повинна стати імператором Японії. Найняти солдатів, переміщати армії за допомогою миші над вашими солдатами і вибравши напрямок атаки. Створення спеціальної будівлі для збільшення ваших силах. Контроль бореться з перетягуванням і вибравши команду ікон. Натисніть кнопку "Готово Включити для передачі в день. Використовуйте мишу для управління грою.

Great War of Perfectures

Ваша місія повинна стати імператором Японії. Найняти солдатів, переміщати армії за допомогою миші над вашими солдатами і вибравши напрямок атаки. Створення спеціальної будівлі для збільшення ваших силах. Контроль бореться з перетягуванням і вибравши команду ікон. Натисніть кнопку "Готово Включити для передачі в день. Використовуйте мишу для управління грою.

  • Поточний рейтинг 3.55/5
Переглядів: 106441
Play
Yan Loong Legend 3 - Ваше завдання використовувати свій меч і заклинання вогню дракон бити всі вороги, які блокують ваш шлях. Використовуйте клавіші WASD пересуватися. Преса K стрибати. Преса J атакувати. I Використання зробити паузу в грі або панель показати майстерність. Push W і натисніть J щоб виконати заклинання. Переміщення героя над пункту і натисніть стрілку вниз, щоб забрати його.

Yan Loong Legend 3

Ваше завдання використовувати свій меч і заклинання вогню дракон бити всі вороги, які блокують ваш шлях. Використовуйте клавіші WASD пересуватися. Преса K стрибати. Преса J атакувати. I Використання зробити паузу в грі або панель показати майстерність. Push W і натисніть J щоб виконати заклинання. Переміщення героя над пункту і натисніть стрілку вниз, щоб забрати його.

  • Поточний рейтинг 3.98/5
Переглядів: 198915
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

  • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Sift Renegade - Просіяти Renegade функцій членів якудзи Кіро, який знаходиться з місією шукати правду і помститися! Гра захоплююча сюжетна лінія і в напруженому очікуванні. Боротьба десятки ворогів, втекти від вашого нападники на гонитву велосипед, або боротьби з близької відстані з Shuriken зірок! Використовувати елементи управління: WASD рухатися, стрибати, приховувати або блокувати. Використовуйте ліву кнопку миші для атаки.

Sift Renegade

Просіяти Renegade функцій членів якудзи Кіро, який знаходиться з місією шукати правду і помститися! Гра захоплююча сюжетна лінія і в напруженому очікуванні. Боротьба десятки ворогів, втекти від вашого нападники на гонитву велосипед, або боротьби з близької відстані з Shuriken зірок! Використовувати елементи управління: WASD рухатися, стрибати, приховувати або блокувати. Використовуйте ліву кнопку миші для атаки.

  • Поточний рейтинг 3.78/5
Переглядів: 149651
Play
Age of Japan 2 - Класичні відповідають три суміші разом з розслаблюючій музикою і гармонійним геймплеєм зробити приголомшливе продовження в Століття Японії 2! Відповідні ж трьох елементів разом це тільки частина вашої мети зараз. Ви вихователь молодого імператора і не повинні допустити, Японія буде знищений!

Age of Japan 2

Класичні відповідають три суміші разом з розслаблюючій музикою і гармонійним геймплеєм зробити приголомшливе продовження в Століття Японії 2! Відповідні ж трьох елементів разом це тільки частина вашої мети зараз. Ви вихователь молодого імператора і не повинні допустити, Японія буде знищений!

  • Поточний рейтинг 3.65/5
Переглядів: 349412
Play
Age of Japan - Насолоджуйтесь Японії, в будь-який час року, в цю чудову гру головоломки! Матч елементами для очищення гра клітини! Слухати Arcade або головоломки режимі, насолоджуючись музикою і спеціальними звуковими ефектами, які працюють протягом усієї гри. Є 12 неймовірних бонусів, які допоможуть у вашому подорожі через все життя Століття Японії!

Age of Japan

Насолоджуйтесь Японії, в будь-який час року, в цю чудову гру головоломки! Матч елементами для очищення гра клітини! Слухати Arcade або головоломки режимі, насолоджуючись музикою і спеціальними звуковими ефектами, які працюють протягом усієї гри. Є 12 неймовірних бонусів, які допоможуть у вашому подорожі через все життя Століття Японії!

  • Поточний рейтинг 3.08/5
Переглядів: 262175
Play
Crazy Flasher 3 - Король смерті матч з його місією, The Ultimate Fighter вулицю. Ви можете грати в режимі історії або Death Match, щоб заробити трохи грошей, щоб купити нову зброю. Ударить оригінальних трюків боротьба ця гра може запропонувати. використовувати елементи управління: W / A / S / D - рухатися. B - Attack / Pick Up. N - Jump. М - Спец. Космос - Вибір зброї.

Crazy Flasher 3

Король смерті матч з його місією, The Ultimate Fighter вулицю. Ви можете грати в режимі історії або Death Match, щоб заробити трохи грошей, щоб купити нову зброю. Ударить оригінальних трюків боротьба ця гра може запропонувати. використовувати елементи управління: W / A / S / D - рухатися. B - Attack / Pick Up. N - Jump. М - Спец. Космос - Вибір зброї.

  • Поточний рейтинг 3.46/5
Переглядів: 108150
Play
Kissing During Work - Біла сорочка і секретаря роблять справу, яка стає дійсно пристрасна! Вони хочуть, щоб поцілувати весь час, але завжди їх бос намагається загравати з цієї прекрасної молодої леді. Хай допоможе пара Поцілунок тільки коли хазяїн відвертається і починає говорити по телефону.

Kissing During Work

Біла сорочка і секретаря роблять справу, яка стає дійсно пристрасна! Вони хочуть, щоб поцілувати весь час, але завжди їх бос намагається загравати з цієї прекрасної молодої леді. Хай допоможе пара Поцілунок тільки коли хазяїн відвертається і починає говорити по телефону.

  • Поточний рейтинг 3.97/5
Переглядів: 154762
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

  • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

  • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play