Популярні Ігри Цього тижня

Death Row Diner - Ваше завдання в цій їдальні гри полягає в управлінні вашої в'язниці ресторан і служити обід для закоренілих злочинців. Використання миші клацнути по екрану і відправити бабусю для виконання різних завдань. Подавати, місце і прибирати за вбивць. Зробіть це швидко, якщо ви не хочете, щоб побачити деякі кровопролиття.

Death Row Diner

Ваше завдання в цій їдальні гри полягає в управлінні вашої в'язниці ресторан і служити обід для закоренілих злочинців. Використання миші клацнути по екрану і відправити бабусю для виконання різних завдань. Подавати, місце і прибирати за вбивць. Зробіть це швидко, якщо ви не хочете, щоб побачити деякі кровопролиття.

 • Поточний рейтинг 3.23/5
Переглядів: 77310
Play
Golden Scarabaeus - Your aim is to collect all golden items in each level. Use all available items and options to move your blocks and guide them to the goal. Use mouse to control the game.

Golden Scarabaeus

Your aim is to collect all golden items in each level. Use all available items and options to move your blocks and guide them to the goal. Use mouse to control the game.

 • Поточний рейтинг 3.07/5
Переглядів: 35799
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Primary - Ваша місія полягає у сходженні на вершину цієї дивної башти, щоб зупинити напад колір їжі Void, хто намагається зруйнувати цей світ. WAD використання ключа для переміщення, використання S йти невидимим, коли ви жовтого або падають з уступу, коли повішення. Використання JKL змінити свій колір. Натиснути клавішу пробіл, щоб зробити спеціальні заходи. Використання R використанні ключів і введіть двері.

Primary

Ваша місія полягає у сходженні на вершину цієї дивної башти, щоб зупинити напад колір їжі Void, хто намагається зруйнувати цей світ. WAD використання ключа для переміщення, використання S йти невидимим, коли ви жовтого або падають з уступу, коли повішення. Використання JKL змінити свій колір. Натиснути клавішу пробіл, щоб зробити спеціальні заходи. Використання R використанні ключів і введіть двері.

 • Поточний рейтинг 3.55/5
Переглядів: 110084
Play
Creeper World Training Simulator - Вам сподобається ця гра. Ваша основна місія, це слідувати інструкціям і з'єднати всі разом, щоб будівництво отримати поставок енергоносіїв та використання ними своїх функцій. Створення веж Push ворогові. Включити всі Рифт-тотеми, щоб уникнути цієї території. Використовуйте мишу для вибору структури в лівому нижньому куті і помістіть його на картці.

Creeper World Training Simulator

Вам сподобається ця гра. Ваша основна місія, це слідувати інструкціям і з'єднати всі разом, щоб будівництво отримати поставок енергоносіїв та використання ними своїх функцій. Створення веж Push ворогові. Включити всі Рифт-тотеми, щоб уникнути цієї території. Використовуйте мишу для вибору структури в лівому нижньому куті і помістіть його на картці.

 • Поточний рейтинг 3.30/5
Переглядів: 110496
Play
Dixie the Nerd - Ви коли-небудь був побитий хуліганами в школі? Тепер прийшов час прийняти ваші місця і дати їм урок. Подивіться навколо на кожному етапі, натисніть на різні об'єкти за допомогою миші і пройти в кімнату. Іноді у вас є багато пунктів, таким чином Ви повинні вибрати правильні пройти.

Dixie the Nerd

Ви коли-небудь був побитий хуліганами в школі? Тепер прийшов час прийняти ваші місця і дати їм урок. Подивіться навколо на кожному етапі, натисніть на різні об'єкти за допомогою миші і пройти в кімнату. Іноді у вас є багато пунктів, таким чином Ви повинні вибрати правильні пройти.

 • Поточний рейтинг 3.40/5
Переглядів: 83333
Play
Drunken Masters - Epic барменським дії SIM-карти. Це трохи складніше, ніж середній waiterss гри, тому, якщо ви шукаєте швидкий, простий Timekiller, пропустити його і повернутися пізніше. SHIFT паузи гра, H приховує і показує інструкцій. Використовуйте мишу, щоб взаємодіяти з грою. Тачпада безумовно не рекомендується.

Drunken Masters

Epic барменським дії SIM-карти. Це трохи складніше, ніж середній waiterss гри, тому, якщо ви шукаєте швидкий, простий Timekiller, пропустити його і повернутися пізніше. SHIFT паузи гра, H приховує і показує інструкцій. Використовуйте мишу, щоб взаємодіяти з грою. Тачпада безумовно не рекомендується.

 • Поточний рейтинг 3.59/5
Переглядів: 125013
Play
Get The Glass - Ваша місія допомогти сім'ї Adachi. Спробуйте вижити у всіх п'яти регіонах щоб прорватися до Форту Fridge та отримати заповітний стакан. Будьте уважні! Охорона Форту Fridge женеться за вами. Щоб почати гру, потрібно кинути кубики. Цю гру краще грати в повноекранному режимі.

Get The Glass

Ваша місія допомогти сім'ї Adachi. Спробуйте вижити у всіх п'яти регіонах щоб прорватися до Форту Fridge та отримати заповітний стакан. Будьте уважні! Охорона Форту Fridge женеться за вами. Щоб почати гру, потрібно кинути кубики. Цю гру краще грати в повноекранному режимі.

 • Поточний рейтинг 4.21/5
Переглядів: 1101448
Play
Bubble Struggle 2 - Rebubbled - Вам потрібно знищити всі небезпечні бульбашки. Розколюйте кульки на маленькі шматочки, а потім зовсім знищуйте їх. Будьте уважні і остерігайтеся попадання смертельних бульбашок на вас. Управління стрілками на клавіатурі, стріляйте за допомогою пробіла.

Bubble Struggle 2 - Rebubbled

Вам потрібно знищити всі небезпечні бульбашки. Розколюйте кульки на маленькі шматочки, а потім зовсім знищуйте їх. Будьте уважні і остерігайтеся попадання смертельних бульбашок на вас. Управління стрілками на клавіатурі, стріляйте за допомогою пробіла.

 • Поточний рейтинг 2.99/5
Переглядів: 3391935
Play
Band of Heroes - This game contains dozens of the most popular fantasy heroes. Your task is to make your own dream-team of them. In the game your task is to pass the whole path by shooting everyone and everything that gets in your way. Just move your mouse to aim and fire.

Band of Heroes

This game contains dozens of the most popular fantasy heroes. Your task is to make your own dream-team of them. In the game your task is to pass the whole path by shooting everyone and everything that gets in your way. Just move your mouse to aim and fire.

 • Поточний рейтинг 2.75/5
Переглядів: 41273
Play
Batman - the combat caper - Банк був пограбований і Бетмен вже тут, щоб знайти грабіжників. Використовуйте стрілки для переміщення. Преса пробіл, щоб стрибати або слайд. - Використання batarang, S - удар, D - удар. Стережись прірви.

Batman - the combat caper

Банк був пограбований і Бетмен вже тут, щоб знайти грабіжників. Використовуйте стрілки для переміщення. Преса пробіл, щоб стрибати або слайд. - Використання batarang, S - удар, D - удар. Стережись прірви.

 • Поточний рейтинг 3.10/5
Переглядів: 96240
Play
Upipe Skateboard - Вибирайте свого скейтера - і вперед на Халф-пайп! Затамувавши подих - правильно виконуйте показані вам фінти та трюки, щоб побити свого опонента. Для управління використовуйте клавіатуру. Гра крута! Спробуйте.

Upipe Skateboard

Вибирайте свого скейтера - і вперед на Халф-пайп! Затамувавши подих - правильно виконуйте показані вам фінти та трюки, щоб побити свого опонента. Для управління використовуйте клавіатуру. Гра крута! Спробуйте.

 • Поточний рейтинг 2.53/5
Переглядів: 605043
Play
Beaver brothers - Брати бобри працюють разом. Сьогодні вони повинні зібрати всі блоки від будівництва постановки. Виберіть у бобра, щоб змусити його стрибати по цих конструкціях. Ви також повинні допомогти тваринам залишатися безпечним з мішків з піском - Бог знає, хто кидав їх униз. Використовуйте мишу для управління грою.

Beaver brothers

Брати бобри працюють разом. Сьогодні вони повинні зібрати всі блоки від будівництва постановки. Виберіть у бобра, щоб змусити його стрибати по цих конструкціях. Ви також повинні допомогти тваринам залишатися безпечним з мішків з піском - Бог знає, хто кидав їх униз. Використовуйте мишу для управління грою.

 • Поточний рейтинг 2.57/5
Переглядів: 73312
Play
Packman - Інструкції Pacman навколо лабіринту і з'їсти усі маленькі білі крапки, не допускаючи при цьому ці бридкі привиди. Якщо ви їсте Power Pill, ви можете з'їсти привидами! Іноді з'являється плід яка дає вам бонус оцінка, коли їдять. Досить розмов - Let's Get жувати!

Packman

Інструкції Pacman навколо лабіринту і з'їсти усі маленькі білі крапки, не допускаючи при цьому ці бридкі привиди. Якщо ви їсте Power Pill, ви можете з'їсти привидами! Іноді з'являється плід яка дає вам бонус оцінка, коли їдять. Досить розмов - Let's Get жувати!

 • Поточний рейтинг 2.91/5
Переглядів: 219876
Play
Puzzle freak - Це як монополію, але з головоломками. Постарайтеся бути кращим головоломки урод! Рада розділений на 2 типу квадратів - загадки і спеціальні 'Шанс' квадратів. Головоломка квадратів одного з 14 типів головоломки. 'Квадратів Шанс "може допомогти або знижувати ваш прогрес у грі. Якщо вирішити головоломку, ви отримаєте ще один поворот (до 3 перетворюється в рядку). Кожна головоломка має різні терміни залежно від того, як це важко. Ви видачі різних точках IQ в залежності від того, як швидко ви вирішити головоломку - тим швидше ви будете, тим більше очок ви отримаєте. Здобути перемогу, яка, які мають високий IQ, після досягнення фінішу. Використовуйте мишу - точку та натисніть кнопку або клавіші зі стрілками. Індивідуальні загадки можуть мати різні елементи управління.

Puzzle freak

Це як монополію, але з головоломками. Постарайтеся бути кращим головоломки урод! Рада розділений на 2 типу квадратів - загадки і спеціальні 'Шанс' квадратів. Головоломка квадратів одного з 14 типів головоломки. 'Квадратів Шанс "може допомогти або знижувати ваш прогрес у грі. Якщо вирішити головоломку, ви отримаєте ще один поворот (до 3 перетворюється в рядку). Кожна головоломка має різні терміни залежно від того, як це важко. Ви видачі різних точках IQ в залежності від того, як швидко ви вирішити головоломку - тим швидше ви будете, тим більше очок ви отримаєте. Здобути перемогу, яка, які мають високий IQ, після досягнення фінішу. Використовуйте мишу - точку та натисніть кнопку або клавіші зі стрілками. Індивідуальні загадки можуть мати різні елементи управління.

 • Поточний рейтинг 3.56/5
Переглядів: 379911
Play
Prizma Puzzle pt. 2 - За допомогою миші клацніть на сайті запуску. Натисніть на наступну вузли для створення вашого шляху. Для завершення раунду, ви повинні вдарити Всі оздоблювальні вузлами без перетину вашому шляху або закінчуються ходів. Отримати через енергії зарядні збільшити свій перебіг у рахунок. Ви можете перейти до будь-якого вузла через починаючи телепорт. Хіт перемикачі для розблокування заблокованих вузлів. Як швидше ви дієте, як більше очок ви заробите.

Prizma Puzzle pt. 2

За допомогою миші клацніть на сайті запуску. Натисніть на наступну вузли для створення вашого шляху. Для завершення раунду, ви повинні вдарити Всі оздоблювальні вузлами без перетину вашому шляху або закінчуються ходів. Отримати через енергії зарядні збільшити свій перебіг у рахунок. Ви можете перейти до будь-якого вузла через починаючи телепорт. Хіт перемикачі для розблокування заблокованих вузлів. Як швидше ви дієте, як більше очок ви заробите.

 • Поточний рейтинг 3.01/5
Переглядів: 81903
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Black Jack 1 - Блекджек це проста гра казино, і це легко зрозуміти, як грати і навчитися основам цієї гри карт дуже швидко. Ви повинні зібрати 21 очко і виграти у дилера. Якщо ви отримуєте більше, ніж 21 - ви програєте. Перевірте правила гри, перш ніж грати знати всі можливі комбінації.

Black Jack 1

Блекджек це проста гра казино, і це легко зрозуміти, як грати і навчитися основам цієї гри карт дуже швидко. Ви повинні зібрати 21 очко і виграти у дилера. Якщо ви отримуєте більше, ніж 21 - ви програєте. Перевірте правила гри, перш ніж грати знати всі можливі комбінації.

 • Поточний рейтинг 2.91/5
Переглядів: 101364
Play
Rabbit Sniper - Ваша мета полягає в наданні допомоги прохолодно кроликів снайпера вбити всіх людей у ​​рівні. Для цього ви повинні просто використовувати мишу, щоб прицілитися і стріляти кулею. Кулі обмежені, і вони можуть відскакувати від інших поверхонь. Чи не кролика постраждалих від об'єктів.

Rabbit Sniper

Ваша мета полягає в наданні допомоги прохолодно кроликів снайпера вбити всіх людей у ​​рівні. Для цього ви повинні просто використовувати мишу, щоб прицілитися і стріляти кулею. Кулі обмежені, і вони можуть відскакувати від інших поверхонь. Чи не кролика постраждалих від об'єктів.

 • Поточний рейтинг 3.34/5
Переглядів: 110507
Play
Nightmares of Leia Ray - Кошмари Леі Рей іншу точку і страшною гри натисніть пригода. Ви повинні натиснути на правильні речі і робити щось, щоб з'ясувати це кінематографічний тип гри. Це не підходить для ігор дітей, тому що деякі криваві сцени.

Nightmares of Leia Ray

Кошмари Леі Рей іншу точку і страшною гри натисніть пригода. Ви повинні натиснути на правильні речі і робити щось, щоб з'ясувати це кінематографічний тип гри. Це не підходить для ігор дітей, тому що деякі криваві сцени.

 • Поточний рейтинг 3.28/5
Переглядів: 94255
Play
Feed Us 2 - In this bloody game you play as a piranha. Your task is to eat people and collect blood from them to open new upgrades. Sink down ships to get people into the water. Use Mouse to control your deadly fish and attack.

Feed Us 2

In this bloody game you play as a piranha. Your task is to eat people and collect blood from them to open new upgrades. Sink down ships to get people into the water. Use Mouse to control your deadly fish and attack.

 • Поточний рейтинг 3.33/5
Переглядів: 100734
Play
HTF Ep. 13 This Is Your Knife - Набагато цікавіше ходити в походи і смажену зефір зі своїми друзями! Але незабаром іскри летять, як Flippy перекосів у пост-травматичного альтер-его. Пам'ятайте ці страшні історії ви розповідали біля багаття? Стережись, причина цього одна збуваються!

HTF Ep. 13 This Is Your Knife

Набагато цікавіше ходити в походи і смажену зефір зі своїми друзями! Але незабаром іскри летять, як Flippy перекосів у пост-травматичного альтер-его. Пам'ятайте ці страшні історії ви розповідали біля багаття? Стережись, причина цього одна збуваються!

 • Поточний рейтинг 3.75/5
Переглядів: 104545
Play
Cruisin with Crush - Допомога Crush отримати Марлін і Дорі через Східні австралійських течії. Використовуйте стрілки вгору, вниз, ліворуч і праворуч клавішами зі стрілками, щоб залишитися в поточному. Збір як багато черепа дитини можливо уникаючи медуз людина! Але абсолютно бачите себе, і ви можете просто зробити це через ВАС!

Cruisin with Crush

Допомога Crush отримати Марлін і Дорі через Східні австралійських течії. Використовуйте стрілки вгору, вниз, ліворуч і праворуч клавішами зі стрілками, щоб залишитися в поточному. Збір як багато черепа дитини можливо уникаючи медуз людина! Але абсолютно бачите себе, і ви можете просто зробити це через ВАС!

 • Поточний рейтинг 2.80/5
Переглядів: 71318
Play
Earn To Die 2: Exodus - Your task is to drive through hordes of zombies to reach army base and save yourself. You'll have to upgrade your vehicles constantly to be able reach the end and pass so much zombies.

Earn To Die 2: Exodus

Your task is to drive through hordes of zombies to reach army base and save yourself. You'll have to upgrade your vehicles constantly to be able reach the end and pass so much zombies.

 • Поточний рейтинг 3.38/5
Переглядів: 29211
Play
Shadow Arts - Control your warrior and kill all enemies to win the game. Follow the tutorial at the beginning to see how control the game. The fighting works more like turn based battle not action game.

Shadow Arts

Control your warrior and kill all enemies to win the game. Follow the tutorial at the beginning to see how control the game. The fighting works more like turn based battle not action game.

 • Поточний рейтинг 3.16/5
Переглядів: 25045
Play
Rollercoaster Creator 2 - Ваша мета полягає в побудові вашої гірки і направляти ваших клієнтів від початку до кінця вашого шляху. Використовуйте мишу, щоб вибрати інструмент і зробити пристрій для нанесення покриттів доріжок. Зібрати стільки дорогоцінних каменів, як ви можете на своєму шляху.

Rollercoaster Creator 2

Ваша мета полягає в побудові вашої гірки і направляти ваших клієнтів від початку до кінця вашого шляху. Використовуйте мишу, щоб вибрати інструмент і зробити пристрій для нанесення покриттів доріжок. Зібрати стільки дорогоцінних каменів, як ви можете на своєму шляху.

 • Поточний рейтинг 3.05/5
Переглядів: 70570
Play
Gold Strike - Знищіть блоків. Необхідно, які пов'язані як мінімум два з того ж кольору блоків. Просто натисніть на пару (або більше) одного кольорового блоку в будь-який колонці, щоб знищити їх.

Gold Strike

Знищіть блоків. Необхідно, які пов'язані як мінімум два з того ж кольору блоків. Просто натисніть на пару (або більше) одного кольорового блоку в будь-який колонці, щоб знищити їх.

 • Поточний рейтинг 3.84/5
Переглядів: 585523
Play
Solitaire - Ти любиш Солітер? Отже, перед тобою класична версія цієї гри. Якщо ти з нею не знайомий, то з правилами можеш ознайомитися в інтернеті, вони не складні. Використовуй свою мишку для контролю в грі. Успіхів!

Solitaire

Ти любиш Солітер? Отже, перед тобою класична версія цієї гри. Якщо ти з нею не знайомий, то з правилами можеш ознайомитися в інтернеті, вони не складні. Використовуй свою мишку для контролю в грі. Успіхів!

 • Поточний рейтинг 3.08/5
Переглядів: 725473
Play
The Impossible Quiz - As the name of this game says it's really hard to answer all questions correctly. But don't worry - you can always start over. Read question carefully and think twice what could be the answer.

The Impossible Quiz

As the name of this game says it's really hard to answer all questions correctly. But don't worry - you can always start over. Read question carefully and think twice what could be the answer.

 • Поточний рейтинг 3.17/5
Переглядів: 20888
Play
Desperado - I guess you're the only one in this desperate town who can sort things back to normal again. Criminals are everywhere and you have to shoot them all. Use your gun and shooting skills to kill them. Use Mouse to aim and fire. Use A D to strafe left/right. Press S to cover. Use Space to use Eagle eye.

Desperado

I guess you're the only one in this desperate town who can sort things back to normal again. Criminals are everywhere and you have to shoot them all. Use your gun and shooting skills to kill them. Use Mouse to aim and fire. Use A D to strafe left/right. Press S to cover. Use Space to use Eagle eye.

 • Поточний рейтинг 2.49/5
Переглядів: 52978
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Third Kingdom - In this tower defense game you build not only towers but also farms to earn money. Your aim is to protect your farmers and kill everyone who's trying to harm your kingdom. Upgrade and build new structures using earned money.

Third Kingdom

In this tower defense game you build not only towers but also farms to earn money. Your aim is to protect your farmers and kill everyone who's trying to harm your kingdom. Upgrade and build new structures using earned money.

 • Поточний рейтинг 2.56/5
Переглядів: 22038
Play
Around the World in 80 days - Спробуйте пройти цю гру в якій вам доведеться побувати у всіх куточках земної кулі. З'єднайте три і більше елементів в ряд, щоб заробити якомога більше очок. Додатково збирайте предмети , які потрібні на даному рівні. Управління мишкою.

Around the World in 80 days

Спробуйте пройти цю гру в якій вам доведеться побувати у всіх куточках земної кулі. З'єднайте три і більше елементів в ряд, щоб заробити якомога більше очок. Додатково збирайте предмети , які потрібні на даному рівні. Управління мишкою.

 • Поточний рейтинг 3.91/5
Переглядів: 301944
Play
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 67 ... 125