Sort by: Date, Rate, Popularity

Освітні

Повчальні ігри

World Countries Quiz - Ця гра покаже покаже твої знання в області географії. Вгадуй назви країн, столиці та прапори держав. Перевір свої здібності в цій грі. Це прекрасний тест, коли тобі потрібно підготуватися до екзамену по географії.

World Countries Quiz

Ця гра покаже покаже твої знання в області географії. Вгадуй назви країн, столиці та прапори держав. Перевір свої здібності в цій грі. Це прекрасний тест, коли тобі потрібно підготуватися до екзамену по географії.

 • Поточний рейтинг 2.84/5
Переглядів: 45803
Play
Awesome Tanks 2 - In this great tank shooting game your task is to destroy your enemies to pass the level. In this game you have to move really fast, otherwise you'll die. Earn money and buy upgrades. Use W A S D to move and Mouse to aim and fire.

Awesome Tanks 2

In this great tank shooting game your task is to destroy your enemies to pass the level. In this game you have to move really fast, otherwise you'll die. Earn money and buy upgrades. Use W A S D to move and Mouse to aim and fire.

 • Поточний рейтинг 3.10/5
Переглядів: 59442
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Axon - This is how neurons work. Your task is to grow your net as long as possible by clicking on points to navigate through them. Work as fast as you can to reach the best score. Earn points and use them on new upgrades.

Axon

This is how neurons work. Your task is to grow your net as long as possible by clicking on points to navigate through them. Work as fast as you can to reach the best score. Earn points and use them on new upgrades.

 • Поточний рейтинг 2.79/5
Переглядів: 58197
Play
Scale of the Universe 2 - Another version of this great animation where you can compare different things and objects. Scale down to microscopic scales to get information about the smallest pieces in the universe. Use Mouse to zoom in and out.

Scale of the Universe 2

Another version of this great animation where you can compare different things and objects. Scale down to microscopic scales to get information about the smallest pieces in the universe. Use Mouse to zoom in and out.

 • Поточний рейтинг 2.79/5
Переглядів: 58768
Play
Scale of the Universe - Learn and explore many interesting things about whole universe! Use mouse or arrow keys to move slider and scale different things starting from quantum particles to the universe. Really educational.

Scale of the Universe

Learn and explore many interesting things about whole universe! Use mouse or arrow keys to move slider and scale different things starting from quantum particles to the universe. Really educational.

 • Поточний рейтинг 2.87/5
Переглядів: 56718
Play
Wasted Youth Part 1 - Ваша мета, щоб вписатися в нову школу і увійти в контакт з іншими студентами. Це не звичайні школи - це школи для ледарів, баламутів та ідіотів. Все буде добре, але незабаром діти починають зникати. Використовуйте WASD для переміщення. Утримуйте Shift для запуску. Пробілом, щоб взаємодіяти.

Wasted Youth Part 1

Ваша мета, щоб вписатися в нову школу і увійти в контакт з іншими студентами. Це не звичайні школи - це школи для ледарів, баламутів та ідіотів. Все буде добре, але незабаром діти починають зникати. Використовуйте WASD для переміщення. Утримуйте Shift для запуску. Пробілом, щоб взаємодіяти.

 • Поточний рейтинг 2.93/5
Переглядів: 72948
Play
World of Science - Ваша місія полягає в управлінні вашим світом. Керуючий символ вашої, тримати його щасливим, йти працювати, щоб заробляти гроші і витрачати їх оновити свій власний світ. Будувати різні енергії станцій, як вітрові електростанції або сонячної батареї. Використовуйте мишу, щоб грати в цю гру і дотримуйтесь інструкцій гри.

World of Science

Ваша місія полягає в управлінні вашим світом. Керуючий символ вашої, тримати його щасливим, йти працювати, щоб заробляти гроші і витрачати їх оновити свій власний світ. Будувати різні енергії станцій, як вітрові електростанції або сонячної батареї. Використовуйте мишу, щоб грати в цю гру і дотримуйтесь інструкцій гри.

 • Поточний рейтинг 3.16/5
Переглядів: 75451
Play
Interlocked - Ваше завдання в цій блискучої гри використовувати всі ваші логічні навички розібрати кольорових об'єктів і перейти до наступного рівня. Кольорові блоки пов'язані один з одним так, ви повинні перемістити їх один за іншим у повною мірою розділити весь об'єкт на частини. Використовуйте мишу, щоб обертати куб або тягнути штук. Прес пробіл для перемикання між цими режимами.

Interlocked

Ваше завдання в цій блискучої гри використовувати всі ваші логічні навички розібрати кольорових об'єктів і перейти до наступного рівня. Кольорові блоки пов'язані один з одним так, ви повинні перемістити їх один за іншим у повною мірою розділити весь об'єкт на частини. Використовуйте мишу, щоб обертати куб або тягнути штук. Прес пробіл для перемикання між цими режимами.

 • Поточний рейтинг 3.04/5
Переглядів: 88448
Play
Railroad Shunting Puzzle - Ваша місія полягає, щоб змусити всіх локомотивів з вагонами відповідними напрямами. Наведіть локомотив по рейках, збирання або залишаючи інші вагони для вирішення цих залізничних головоломок. Використовуйте мишу, щоб перетягнути локомотив навколо екрана. Натисніть між вагонів роз'єднувати їх. Натисніть на перемикається на зміну напряму.

Railroad Shunting Puzzle

Ваша місія полягає, щоб змусити всіх локомотивів з вагонами відповідними напрямами. Наведіть локомотив по рейках, збирання або залишаючи інші вагони для вирішення цих залізничних головоломок. Використовуйте мишу, щоб перетягнути локомотив навколо екрана. Натисніть між вагонів роз'єднувати їх. Натисніть на перемикається на зміну напряму.

 • Поточний рейтинг 3.32/5
Переглядів: 81449
Play
Dixie the Nerd - Ви коли-небудь був побитий хуліганами в школі? Тепер прийшов час прийняти ваші місця і дати їм урок. Подивіться навколо на кожному етапі, натисніть на різні об'єкти за допомогою миші і пройти в кімнату. Іноді у вас є багато пунктів, таким чином Ви повинні вибрати правильні пройти.

Dixie the Nerd

Ви коли-небудь був побитий хуліганами в школі? Тепер прийшов час прийняти ваші місця і дати їм урок. Подивіться навколо на кожному етапі, натисніть на різні об'єкти за допомогою миші і пройти в кімнату. Іноді у вас є багато пунктів, таким чином Ви повинні вибрати правильні пройти.

 • Поточний рейтинг 3.37/5
Переглядів: 88306
Play
Electric Box part 2 - Різні завдання чекають вас. Як і в першій частині цієї гри ви повинні зв'язатися електроенергії від джерела до мети. У вас є різні інструменти, у вашому розпорядженні, як вентилятори, обігрівачі, сонячні батареї і бездротових передавачів. Використовуйте мишу, щоб місце інструментів на екрані, клацніть по пункту перевернути його.

Electric Box part 2

Різні завдання чекають вас. Як і в першій частині цієї гри ви повинні зв'язатися електроенергії від джерела до мети. У вас є різні інструменти, у вашому розпорядженні, як вентилятори, обігрівачі, сонячні батареї і бездротових передавачів. Використовуйте мишу, щоб місце інструментів на екрані, клацніть по пункту перевернути його.

 • Поточний рейтинг 3.06/5
Переглядів: 81402
Play
Latvija: Restarts - Перед Вами перший створений в Латвії економічний симулятор нашої країни. У цей непростий час ми всі не задоволені тим, як живе наша Батьківщина. Ми хочемо, щоб кожен житель міг пишатися Латвією і гідно жити в ній. Тому ми на чотири роки вирішили довірити управління країною саме Вам.

Latvija: Restarts

Перед Вами перший створений в Латвії економічний симулятор нашої країни. У цей непростий час ми всі не задоволені тим, як живе наша Батьківщина. Ми хочемо, щоб кожен житель міг пишатися Латвією і гідно жити в ній. Тому ми на чотири роки вирішили довірити управління країною саме Вам.

 • Поточний рейтинг 3.00/5
Переглядів: 133972
Play
Valthirian Arc - Вас найбільше ростуть ваші академії, аспіранти кращих студентів. Ви тепер є основними, і ви повинні працювати з новими студентами, навчити їх, привласнити квести і дають іспити. Натисніть кнопку миші для виконання дій. Використання 1 - 4 номери для перемикання героїв. Використання QWE змінити позицію. Преса простір для основного втручання і Shift, щоб отримати студенти.

Valthirian Arc

Вас найбільше ростуть ваші академії, аспіранти кращих студентів. Ви тепер є основними, і ви повинні працювати з новими студентами, навчити їх, привласнити квести і дають іспити. Натисніть кнопку миші для виконання дій. Використання 1 - 4 номери для перемикання героїв. Використання QWE змінити позицію. Преса простір для основного втручання і Shift, щоб отримати студенти.

 • Поточний рейтинг 3.15/5
Переглядів: 97933
Play
Horde of English Zombies - Ви повинні стріляти зомбі, які з'являються на екрані. Але зомбі скаже англійською пропозиції, так що ви можете стріляти тільки зомбі, які не використовують граматику і орфографію. Дуже цікавий спосіб, як вивчити англійську! Використовуйте мишу, щоб стріляти зомбі.

Horde of English Zombies

Ви повинні стріляти зомбі, які з'являються на екрані. Але зомбі скаже англійською пропозиції, так що ви можете стріляти тільки зомбі, які не використовують граматику і орфографію. Дуже цікавий спосіб, як вивчити англійську! Використовуйте мишу, щоб стріляти зомбі.

 • Поточний рейтинг 3.29/5
Переглядів: 101944
Play
Britain's Best Brain - Ця гра є перевіркою для п'яти ключових областей головного мозку. Рішення повсякденних завдань, таких як розрахунок, пам'ять, координацію, визнання і ризиків. Спробуйте набрати як можна у всіх дисциплінах, щоб потрапити до Топ кращих гравців. За допомогою миші виберіть необхідні елементи. Читайте в інструкції гру.

Britain's Best Brain

Ця гра є перевіркою для п'яти ключових областей головного мозку. Рішення повсякденних завдань, таких як розрахунок, пам'ять, координацію, визнання і ризиків. Спробуйте набрати як можна у всіх дисциплінах, щоб потрапити до Топ кращих гравців. За допомогою миші виберіть необхідні елементи. Читайте в інструкції гру.

 • Поточний рейтинг 3.72/5
Переглядів: 135520
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Travel Pursuit - Подорож переслідування є знання гру, яка приведе вас на віртуальну екскурсію по світу, надаючи веселощів і натхнення поїздки по дорозі. Використовуйте мишу, щоб відповісти на питання правильно як можна швидше! Також у вас є 3 шансів для спрощення відповідей або отримати правильну відповідь відразу.

Travel Pursuit

Подорож переслідування є знання гру, яка приведе вас на віртуальну екскурсію по світу, надаючи веселощів і натхнення поїздки по дорозі. Використовуйте мишу, щоб відповісти на питання правильно як можна швидше! Також у вас є 3 шансів для спрощення відповідей або отримати правильну відповідь відразу.

 • Поточний рейтинг 3.45/5
Переглядів: 130073
Play
Rapid Fire - Випробування вашої реакції і прийняти виклик пожежної Kills. Вирішіть головоломки само швидко, як Ви можете. Читайте інструкцію, як грати в міні ігри до початку гри, тому що час обмежена, і ви повинні діяти дуже швидко. Перевірте вашу швидкість ухвалення рішення в дуже небезпечних ситуаціях.

Rapid Fire

Випробування вашої реакції і прийняти виклик пожежної Kills. Вирішіть головоломки само швидко, як Ви можете. Читайте інструкцію, як грати в міні ігри до початку гри, тому що час обмежена, і ви повинні діяти дуже швидко. Перевірте вашу швидкість ухвалення рішення в дуже небезпечних ситуаціях.

 • Поточний рейтинг 3.16/5
Переглядів: 94630
Play
Electric Box - Ваша мета в цьому унікальному стилі гра-головоломка є для підключення блоку живлення до поставленої мети. Використовувати ці червоні проводи металу проводять електрику. Використовуйте мишу, щоб перемістити інвентаризації. Клацніть мишкою перетягнути його в сітку. Дотримуйтесь підручника на першому рівні, щоб дізнатися про основи гри в цю гру.

Electric Box

Ваша мета в цьому унікальному стилі гра-головоломка є для підключення блоку живлення до поставленої мети. Використовувати ці червоні проводи металу проводять електрику. Використовуйте мишу, щоб перемістити інвентаризації. Клацніть мишкою перетягнути його в сітку. Дотримуйтесь підручника на першому рівні, щоб дізнатися про основи гри в цю гру.

 • Поточний рейтинг 3.72/5
Переглядів: 129269
Play
Globetrotter XL - Ваше завдання в цій онлайн-ігри, щоб знайти відомі всьому світу міста та поліпшити ви географічні навики. Подивіться, наскільки добре Ви знаєте своїх місць по всьому світу. Ти даному місці, спробуйте знайти його. Клацніть лівою кнопкою миші як можна ближче до міста як це можливо. І отримати максимальну кількість балів, щоб пройти на наступний рівень.

Globetrotter XL

Ваше завдання в цій онлайн-ігри, щоб знайти відомі всьому світу міста та поліпшити ви географічні навики. Подивіться, наскільки добре Ви знаєте своїх місць по всьому світу. Ти даному місці, спробуйте знайти його. Клацніть лівою кнопкою миші як можна ближче до міста як це можливо. І отримати максимальну кількість балів, щоб пройти на наступний рівень.

 • Поточний рейтинг 3.37/5
Переглядів: 144889
Play
Armor Academy - Див якщо ви можете вирішити шістдесят два ігор brainteasing слово! Це в кілька вибір формату, тому натисніть на кнопку, як тільки ви знаєте правильну відповідь, щоб зберегти Ваш час вниз. Якщо ви досить швидко, можна навіть зробити його в Залі Слави. Виконуйте всі види натяки, викликає питання не так просто.

Armor Academy

Див якщо ви можете вирішити шістдесят два ігор brainteasing слово! Це в кілька вибір формату, тому натисніть на кнопку, як тільки ви знаєте правильну відповідь, щоб зберегти Ваш час вниз. Якщо ви досить швидко, можна навіть зробити його в Залі Слави. Виконуйте всі види натяки, викликає питання не так просто.

 • Поточний рейтинг 2.83/5
Переглядів: 103792
Play
Drop Sum - У цій логічній грі Ваше завдання збудувати в лінію і падіння плитки, щоб стовпці та рядки, які додають до необхідного значення. Більш фішок ви використовуєте для досягнення необхідного значення, тим більше очок ви отримаєте. Поп плитка створити ланцюжок комбінацію. Спробуйте зібрати зірок отримати великі бонуси. Читайте інструкції до гри, якщо у Вас виникли питання.

Drop Sum

У цій логічній грі Ваше завдання збудувати в лінію і падіння плитки, щоб стовпці та рядки, які додають до необхідного значення. Більш фішок ви використовуєте для досягнення необхідного значення, тим більше очок ви отримаєте. Поп плитка створити ланцюжок комбінацію. Спробуйте зібрати зірок отримати великі бонуси. Читайте інструкції до гри, якщо у Вас виникли питання.

 • Поточний рейтинг 3.23/5
Переглядів: 248774
Play
Daiņa autoskola 2 - Водійське посвідчення випробування в латиській версії пародії

Daiņa autoskola 2

Водійське посвідчення випробування в латиській версії пародії

 • Поточний рейтинг 3.43/5
Переглядів: 216803
Play
Daiņa autoskola - Смішні випробування водійських прав на латиською мовою:)

Daiņa autoskola

Смішні випробування водійських прав на латиською мовою:)

 • Поточний рейтинг 3.54/5
Переглядів: 161083
Play
Walk - Це відео спеціально для жінок, які хочуть, щоб навчитися захищати себе, коли rapers нападає або намагається проникнути ззаду. Найсмішніше відео є те, що всі дії відображаються на дорожній знак "Прогулянка".

Walk

Це відео спеціально для жінок, які хочуть, щоб навчитися захищати себе, коли rapers нападає або намагається проникнути ззаду. Найсмішніше відео є те, що всі дії відображаються на дорожній знак "Прогулянка".

 • Поточний рейтинг 2.89/5
Переглядів: 99979
Play
Yes & No - Повчально і навчальний фільм про те, як діяти на дорозі для водіїв. Є показали деяких поганих ситуацій і таких ситуацій в даний час виправлені. Проте ці поправки не завжди є кращими.

Yes & No

Повчально і навчальний фільм про те, як діяти на дорозі для водіїв. Є показали деяких поганих ситуацій і таких ситуацій в даний час виправлені. Проте ці поправки не завжди є кращими.

 • Поточний рейтинг 3.11/5
Переглядів: 103115
Play
ASL Finger Spelling - Хочете знати мову жестів і ручна абетка? Це ваш шанс і, можливо, коли-небудь ви зможете поговорити з хтось використовує свої знання.

ASL Finger Spelling

Хочете знати мову жестів і ручна абетка? Це ваш шанс і, можливо, коли-небудь ви зможете поговорити з хтось використовує свої знання.

 • Поточний рейтинг 3.15/5
Переглядів: 116893
Play
Paper planes - Цікава гра - інструкція, як робити паперові літачки. Тут представлені кілька моделей, які ти ще ніколи не зустрічав. Спробуй сам та переконайся. Тобі буде потрібно кільки аркушів паперу формату А4. Ножиці не потрібні.

Paper planes

Цікава гра - інструкція, як робити паперові літачки. Тут представлені кілька моделей, які ти ще ніколи не зустрічав. Спробуй сам та переконайся. Тобі буде потрібно кільки аркушів паперу формату А4. Ножиці не потрібні.

 • Поточний рейтинг 3.22/5
Переглядів: 109133
Play
Europe - Italy - Цей жартівливий флеш-мультик присвячений тим, хто досі вірить, що поняття європеєць та італієць - споріднені. В фільмі в жартівливій формі передані реалії життя європейців та італійців. Як вони їздять по дорогах, як їдять, як поводять в зонах для не курящих і т.д. Дійсно цікавий мультик.

Europe - Italy

Цей жартівливий флеш-мультик присвячений тим, хто досі вірить, що поняття європеєць та італієць - споріднені. В фільмі в жартівливій формі передані реалії життя європейців та італійців. Як вони їздять по дорогах, як їдять, як поводять в зонах для не курящих і т.д. Дійсно цікавий мультик.

 • Поточний рейтинг 3.43/5
Переглядів: 100163
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play