Sort by: Date, Rate, Popularity

On the Moon

На Місяці

On the moon Ep. 7 - Нарешті Insanity креветок хлопчики сім'я приїхала на Місяць, щоб відвідати його. Були багато маленьких креветок і всі вони дотримуються кожен на Місяць. Тостер король почав злитися на Insanity креветок сім'ї хлопчика, тому що одна з них була палицею по голові і один з них на астронавтів Дік.

On the moon Ep. 7

Нарешті Insanity креветок хлопчики сім'я приїхала на Місяць, щоб відвідати його. Були багато маленьких креветок і всі вони дотримуються кожен на Місяць. Тостер король почав злитися на Insanity креветок сім'ї хлопчика, тому що одна з них була палицею по голові і один з них на астронавтів Дік.

 • Поточний рейтинг 2.79/5
Переглядів: 76208
Play
On the moon Ep. 8 - Король тостер і божевілля креветок хлопчика користуються гарної погоди. Коли Тостер царя згадується слово "лав" Безумство креветок хлопчик почав марити. Тостер Цар розгнівався на нього і божевілля креветок хлопчик сказав йому: "Ти смоктати!" Ви повинні стежити за всю розмову.

On the moon Ep. 8

Король тостер і божевілля креветок хлопчика користуються гарної погоди. Коли Тостер царя згадується слово "лав" Безумство креветок хлопчик почав марити. Тостер Цар розгнівався на нього і божевілля креветок хлопчик сказав йому: "Ти смоктати!" Ви повинні стежити за всю розмову.

 • Поточний рейтинг 2.79/5
Переглядів: 76451
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
On the moon Ep. 1 - Тост король править місяць. Він представляє себе, коли раптом приходить Insanity креветок хлопчика на Місяць. Король тост просять Insanity креветок хлопчик, як він добратися до Місяця, але він занадто дурний, щоб пояснити. Він просто погодитися з Тост короля. Дивитись цей забавна розмова.

On the moon Ep. 1

Тост король править місяць. Він представляє себе, коли раптом приходить Insanity креветок хлопчика на Місяць. Король тост просять Insanity креветок хлопчик, як він добратися до Місяця, але він занадто дурний, щоб пояснити. Він просто погодитися з Тост короля. Дивитись цей забавна розмова.

 • Поточний рейтинг 2.81/5
Переглядів: 144733
Play
On the moon Ep. 11 - Що король день Тостер планує щось захоплююче і він проводить консультації з креветками Insanity хлопчика. Хлопчик Insanity креветок знайдено великий смердючий яйце, і він подумав, що запах походить від Farts Тостер царя. Врешті-решт, вони виявили, що це яйце належить іноземцям, з іншої планети.

On the moon Ep. 11

Що король день Тостер планує щось захоплююче і він проводить консультації з креветками Insanity хлопчика. Хлопчик Insanity креветок знайдено великий смердючий яйце, і він подумав, що запах походить від Farts Тостер царя. Врешті-решт, вони виявили, що це яйце належить іноземцям, з іншої планети.

 • Поточний рейтинг 3.13/5
Переглядів: 79338
Play
On the moon Ep. 12 - Тостер король вирішив зробити риболовлю для всіх ув'язнених Місяця. Він наказав усім взяти із собою парасольки. Автобуси доставили їх в озеро. Раптово великий зігнутий монстр з озера і блювоту на них. Тільки той, хто не парасолька робота Тостер царя.

On the moon Ep. 12

Тостер король вирішив зробити риболовлю для всіх ув'язнених Місяця. Він наказав усім взяти із собою парасольки. Автобуси доставили їх в озеро. Раптово великий зігнутий монстр з озера і блювоту на них. Тільки той, хто не парасолька робота Тостер царя.

 • Поточний рейтинг 2.77/5
Переглядів: 73911
Play
On the moon Ep. 9 - Поки Король Тостер мився в душі, Плутон прийшов поговорити з місячними жителями. Він втратив право бути планетою, і дуже розстроївся. Але раптом Хлопчик креветка почав кричати - "Анус!!!".

On the moon Ep. 9

Поки Король Тостер мився в душі, Плутон прийшов поговорити з місячними жителями. Він втратив право бути планетою, і дуже розстроївся. Але раптом Хлопчик креветка почав кричати - "Анус!!!".

 • Поточний рейтинг 2.88/5
Переглядів: 76166
Play
On the moon Ep. 4 - Наступна частина дибільного флеш мульта. Австралійські астронавти приземлились на місяці, тому що їм не вистачило пального до Сіднея. Хлопчик - креветка зайшов до них на корабель щоб сказати, що вони приземлились у його володіннях. Астронавти зацікавились тим, що він говорить...

On the moon Ep. 4

Наступна частина дибільного флеш мульта. Австралійські астронавти приземлились на місяці, тому що їм не вистачило пального до Сіднея. Хлопчик - креветка зайшов до них на корабель щоб сказати, що вони приземлились у його володіннях. Астронавти зацікавились тим, що він говорить...

 • Поточний рейтинг 3.05/5
Переглядів: 80618
Play
On the moon Ep. 10 - Десята частина флеш серіалу - На місяці. Король тостер купив собі комп'ютер і був дуже радий цьому. Він тут же отримав свій перший імейл, але розстроївся, бо листа йому прислав хлопчик креветка. Потім він отримав другий лист від того самого хлопчика.

On the moon Ep. 10

Десята частина флеш серіалу - На місяці. Король тостер купив собі комп'ютер і був дуже радий цьому. Він тут же отримав свій перший імейл, але розстроївся, бо листа йому прислав хлопчик креветка. Потім він отримав другий лист від того самого хлопчика.

 • Поточний рейтинг 2.83/5
Переглядів: 81198
Play
On the moon Ep. 3 - Третя частина флеш серіалу - На Місяці. Король Тостер прокинувся рано вранці, щоб полити грядку своєї м'яти. Але раптом його протаранив комічний корабель. Він прийшов подивитися, хто це був, і зустрів Говорящу банку, як розповіла, що тікала від місячного Гітлера і втратила керування.

On the moon Ep. 3

Третя частина флеш серіалу - На Місяці. Король Тостер прокинувся рано вранці, щоб полити грядку своєї м'яти. Але раптом його протаранив комічний корабель. Він прийшов подивитися, хто це був, і зустрів Говорящу банку, як розповіла, що тікала від місячного Гітлера і втратила керування.

 • Поточний рейтинг 3.03/5
Переглядів: 79871
Play
On the moon Ep. 5 - П'ята частина флеш серіалу - На місяці. В цій серії Король Тостер слухає різдвяну музику з дуже хорошим настроєм. Але він не може знайти місячного Гітлера. Після цього він помічає, що Говоряща Креветка готує йому подарунок, а саме - цілий місяць загорнутий в подарунковий папір. Розкривши подарунок. Тостер знаходить там запакованого Гітлера.

On the moon Ep. 5

П'ята частина флеш серіалу - На місяці. В цій серії Король Тостер слухає різдвяну музику з дуже хорошим настроєм. Але він не може знайти місячного Гітлера. Після цього він помічає, що Говоряща Креветка готує йому подарунок, а саме - цілий місяць загорнутий в подарунковий папір. Розкривши подарунок. Тостер знаходить там запакованого Гітлера.

 • Поточний рейтинг 2.73/5
Переглядів: 83403
Play
On the moon Ep. 2 - Друга частина дивного, але веселого мультика On the moon. В цьому епізоді Король Тостер розмовляє по телефону зі своїми подружками, а коли вони поцікавились, чи є в нього пеніс, він викинув телефон. А за це час Говоряща Креветка викрала у Гітлера його яйця та принесла їх до Тостера.

On the moon Ep. 2

Друга частина дивного, але веселого мультика On the moon. В цьому епізоді Король Тостер розмовляє по телефону зі своїми подружками, а коли вони поцікавились, чи є в нього пеніс, він викинув телефон. А за це час Говоряща Креветка викрала у Гітлера його яйця та принесла їх до Тостера.

 • Поточний рейтинг 3.13/5
Переглядів: 100311
Play
On the moon Ep. 6 - Шоста частина флеш-серіалу On the moon. В цьому епізоді два хлопчики пролітали біля місяця, але вони потерпіли катастрофу і їх корабель впав на поверхню місяця. Хлопчик - креветка та Говоряща банка вирішили використати ситуацію, коли побачили що сталось. Вони викрали пошкоджений корабель і почали літати на ньому. Що відбулось дальше побачиш сам.

On the moon Ep. 6

Шоста частина флеш-серіалу On the moon. В цьому епізоді два хлопчики пролітали біля місяця, але вони потерпіли катастрофу і їх корабель впав на поверхню місяця. Хлопчик - креветка та Говоряща банка вирішили використати ситуацію, коли побачили що сталось. Вони викрали пошкоджений корабель і почали літати на ньому. Що відбулось дальше побачиш сам.

 • Поточний рейтинг 3.07/5
Переглядів: 92876
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play