Sort by: Date, Rate, Popularity

Медицина

Здоров'я

Operate Now: Ear Surgery - Ти лікар ? В цій грі ти можеш ним стати, та відчути всі переваги цієї професії. Тобі потрібно спішити, адже в тебе операція на вусі одного молодого пацієнта. Поста йому в вухо електронний пристрій і поверни йому слух. Управління мишкою.

Operate Now: Ear Surgery

Ти лікар ? В цій грі ти можеш ним стати, та відчути всі переваги цієї професії. Тобі потрібно спішити, адже в тебе операція на вусі одного молодого пацієнта. Поста йому в вухо електронний пристрій і поверни йому слух. Управління мишкою.

 • Поточний рейтинг 3.04/5
Переглядів: 44376
Play
Battlefield Medic - Ця гра розповідає про водія за часів Другої Світової війни. Твоя ціль - доставляти медикаменти для своїх солдат. Весь час покращуй свій автомобіль, щоб з легкістю пройти цю круту гру.

Battlefield Medic

Ця гра розповідає про водія за часів Другої Світової війни. Твоя ціль - доставляти медикаменти для своїх солдат. Весь час покращуй свій автомобіль, щоб з легкістю пройти цю круту гру.

 • Поточний рейтинг 3.49/5
Переглядів: 70829
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Killer Escape 2 The Surgery - Приготуйтесь - ця гра справді страшнувата та моторошна. Ти прокинувся в якісь містичній лікарні і нічого не розумієш, що з тобою сталося. Твоя ціль - зробити все, щоб вибратися з цього місця та врятуватися від психа-вбивці. Шукай предмети, підіймай їх, вирішуй різні загадки та головоломки і багато іншого. Успіхів!

Killer Escape 2 The Surgery

Приготуйтесь - ця гра справді страшнувата та моторошна. Ти прокинувся в якісь містичній лікарні і нічого не розумієш, що з тобою сталося. Твоя ціль - зробити все, щоб вибратися з цього місця та врятуватися від психа-вбивці. Шукай предмети, підіймай їх, вирішуй різні загадки та головоломки і багато іншого. Успіхів!

 • Поточний рейтинг 3.29/5
Переглядів: 63678
Play
Infectonator 2 - Scientists are experimenting with medicine and viruses all the time and another time something went wrong. Your task is to spread the infection and turn all humans into zombies. Use your Mouse to click on the screen and start chain reaction of the infection.

Infectonator 2

Scientists are experimenting with medicine and viruses all the time and another time something went wrong. Your task is to spread the infection and turn all humans into zombies. Use your Mouse to click on the screen and start chain reaction of the infection.

 • Поточний рейтинг 2.88/5
Переглядів: 53246
Play
Angel of the Battlefield 2 - Your mission is to rescue your injured friends from the battlefield. Go after them, cross many dangers and guide them back to hospital. Use W A S D or arrows to move. Press Space to pick up or drop your bunny mate. Press E to perform actions.

Angel of the Battlefield 2

Your mission is to rescue your injured friends from the battlefield. Go after them, cross many dangers and guide them back to hospital. Use W A S D or arrows to move. Press Space to pick up or drop your bunny mate. Press E to perform actions.

 • Поточний рейтинг 2.94/5
Переглядів: 50726
Play
Virtual Knee Surgery - This game will show you almost whole procedure of knee surgery. Take a part in this realistic surgery game and become a doctor and perform knee surgery on a patient. Use your mouse to control the game.

Virtual Knee Surgery

This game will show you almost whole procedure of knee surgery. Take a part in this realistic surgery game and become a doctor and perform knee surgery on a patient. Use your mouse to control the game.

 • Поточний рейтинг 3.45/5
Переглядів: 100502
Play
Scale of the Universe 2 - Another version of this great animation where you can compare different things and objects. Scale down to microscopic scales to get information about the smallest pieces in the universe. Use Mouse to zoom in and out.

Scale of the Universe 2

Another version of this great animation where you can compare different things and objects. Scale down to microscopic scales to get information about the smallest pieces in the universe. Use Mouse to zoom in and out.

 • Поточний рейтинг 2.79/5
Переглядів: 58725
Play
Scale of the Universe - Learn and explore many interesting things about whole universe! Use mouse or arrow keys to move slider and scale different things starting from quantum particles to the universe. Really educational.

Scale of the Universe

Learn and explore many interesting things about whole universe! Use mouse or arrow keys to move slider and scale different things starting from quantum particles to the universe. Really educational.

 • Поточний рейтинг 2.87/5
Переглядів: 56668
Play
Cripple Cannon - Ваше завдання для запуску каліка з гарматою на машині швидкої допомоги. Місце різних елементів на екрані, щоб направити його до місця призначення без будь-яких збоїв. Використовуйте мишу, щоб перетягнути і помістити об'єкти на екрані. Натисніть на зелену кнопку Ok для запуску і тестування будівництва.

Cripple Cannon

Ваше завдання для запуску каліка з гарматою на машині швидкої допомоги. Місце різних елементів на екрані, щоб направити його до місця призначення без будь-яких збоїв. Використовуйте мишу, щоб перетягнути і помістити об'єкти на екрані. Натисніть на зелену кнопку Ok для запуску і тестування будівництва.

 • Поточний рейтинг 3.17/5
Переглядів: 76233
Play
Infect Evolve Repeat 2 - Ваша мета полягає в заразити необхідну кількість еритроцитів у крові, ураження імунної системи, розвиваються і перетворити це в реальному пандемії. Перетягніть мало мікробів за допомогою миші в червоних клітинах крові, оновити здатності вірусу між рівнями.

Infect Evolve Repeat 2

Ваша мета полягає в заразити необхідну кількість еритроцитів у крові, ураження імунної системи, розвиваються і перетворити це в реальному пандемії. Перетягніть мало мікробів за допомогою миші в червоних клітинах крові, оновити здатності вірусу між рівнями.

 • Поточний рейтинг 2.70/5
Переглядів: 59866
Play
Virus Wars - Робити все можливе, щоб захистити ваш комп'ютер від атаки спаму і вірусів. Місце вашої башти уздовж способів зберегти ваш процесор безпечною. За допомогою миші місце оборонні башти і вбити всіх вірусів, троянів, хробаків і спаму. Не забудьте оновити свої вежі використанням зароблені гроші.

Virus Wars

Робити все можливе, щоб захистити ваш комп'ютер від атаки спаму і вірусів. Місце вашої башти уздовж способів зберегти ваш процесор безпечною. За допомогою миші місце оборонні башти і вбити всіх вірусів, троянів, хробаків і спаму. Не забудьте оновити свої вежі використанням зароблені гроші.

 • Поточний рейтинг 3.06/5
Переглядів: 70350
Play
Bowels Physics TD - Віруси атакують ваш шлунок, і ви повинні поставити оборони веж стільникового зв'язку, щоб захистити ваш організм від різних захворювань. Не дозволяйте бактерії потрапляють у нижню частину шляху або ви втратите життя. Використовуйте мишу для нового будівництва вежі та модернізації існуючих.

Bowels Physics TD

Віруси атакують ваш шлунок, і ви повинні поставити оборони веж стільникового зв'язку, щоб захистити ваш організм від різних захворювань. Не дозволяйте бактерії потрапляють у нижню частину шляху або ви втратите життя. Використовуйте мишу для нового будівництва вежі та модернізації існуючих.

 • Поточний рейтинг 3.07/5
Переглядів: 81752
Play
Mountain Rescue Driver 2 - Ви перевозите пораненого до лікарні. Ваше завдання зробити це якомога швидше. Диск навколо божевільні місцевості, крос всі перешкоди для досягнення своєї мети. Використовуйте клавіші стрілок для переміщення вашого автомобіля та управління гідравлікою.

Mountain Rescue Driver 2

Ви перевозите пораненого до лікарні. Ваше завдання зробити це якомога швидше. Диск навколо божевільні місцевості, крос всі перешкоди для досягнення своєї мети. Використовуйте клавіші стрілок для переміщення вашого автомобіля та управління гідравлікою.

 • Поточний рейтинг 3.66/5
Переглядів: 150331
Play
Amateur Surgeon 2 - Алан зонд назад. Ще раз ваше завдання полягає в скибочку, Зап, вийняти об'єктів від ран і багато інших речей, щоб зцілити хворих і пройти рівень. Використовуйте інструменти, які вишикувалися у верхній частині екрана. Використовуйте мишу, щоб вибрати інструмент, а потім використовувати його на тіло.

Amateur Surgeon 2

Алан зонд назад. Ще раз ваше завдання полягає в скибочку, Зап, вийняти об'єктів від ран і багато інших речей, щоб зцілити хворих і пройти рівень. Використовуйте інструменти, які вишикувалися у верхній частині екрана. Використовуйте мишу, щоб вибрати інструмент, а потім використовувати його на тіло.

 • Поточний рейтинг 3.80/5
Переглядів: 183483
Play
War of Cells - Ваше завдання полягає в обмеженні потужний чужорідних форм життя і створити свою армію клітин для боротьби проти ваших ворогів біологічних мікроорганізмів. Використання WASD рухатися. Натисніть, щоб вогонь. Використання Q або E, щоб повернути стручків. З Tab клітин перемикання гравця.

War of Cells

Ваше завдання полягає в обмеженні потужний чужорідних форм життя і створити свою армію клітин для боротьби проти ваших ворогів біологічних мікроорганізмів. Використання WASD рухатися. Натисніть, щоб вогонь. Використання Q або E, щоб повернути стручків. З Tab клітин перемикання гравця.

 • Поточний рейтинг 2.81/5
Переглядів: 69441
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Infectonator - World Dominator - Ця частина Infectonator має багато нових додатків для вас для контролю і інфікувати континентів по одному. Infect цілий світ з небезпечним вірусом зомбі. Натисніть кнопку поруч люди почали інфекції. Ваш зомбі, нападають на інших людей і заражає їх. Збирайте монети, щоб купити оновлення.

Infectonator - World Dominator

Ця частина Infectonator має багато нових додатків для вас для контролю і інфікувати континентів по одному. Infect цілий світ з небезпечним вірусом зомбі. Натисніть кнопку поруч люди почали інфекції. Ваш зомбі, нападають на інших людей і заражає їх. Збирайте монети, щоб купити оновлення.

 • Поточний рейтинг 3.10/5
Переглядів: 146887
Play
Pill Cannon - У цьому гра-головоломка дії Ви граєте за робота і ваша головна задача нагодувати людей із суїцидальними антидепресанти зберегти їх живими. Тримайте їх щасливими, щоб перейти до наступного рівня і врятувати тисячі інших душах людей. Використовуйте мишу, щоб прицілитися і вистрілити таблетки.

Pill Cannon

У цьому гра-головоломка дії Ви граєте за робота і ваша головна задача нагодувати людей із суїцидальними антидепресанти зберегти їх живими. Тримайте їх щасливими, щоб перейти до наступного рівня і врятувати тисячі інших душах людей. Використовуйте мишу, щоб прицілитися і вистрілити таблетки.

 • Поточний рейтинг 2.91/5
Переглядів: 144369
Play
Body Defence - Ваша місія в цій грі, щоб захистити ваше тіло від нападів на віруси у всіх 10 різних карт. Місце і оновити вежами мудро пройти всі рівні. Використовуйте мишу для веж на місці зеленої плиткою, щоб знищити всі віруси.

Body Defence

Ваша місія в цій грі, щоб захистити ваше тіло від нападів на віруси у всіх 10 різних карт. Місце і оновити вежами мудро пройти всі рівні. Використовуйте мишу для веж на місці зеленої плиткою, щоб знищити всі віруси.

 • Поточний рейтинг 3.30/5
Переглядів: 93878
Play
Infectonator - Ваше головне завдання полягає в інфікувати людей і перетворити їх на зомбі. Використання миші клацнути десь поруч де більше людей, щоб успішно запустити інфекцію. Якщо вірус вразить людей вони перетворюються на зомбі. Збір дотепністю монетах мишею і витрачати їх на модернізацію. Використовуйте гранати, щоб вбивати людей або зомбі відразу.

Infectonator

Ваше головне завдання полягає в інфікувати людей і перетворити їх на зомбі. Використання миші клацнути десь поруч де більше людей, щоб успішно запустити інфекцію. Якщо вірус вразить людей вони перетворюються на зомбі. Збір дотепністю монетах мишею і витрачати їх на модернізацію. Використовуйте гранати, щоб вбивати людей або зомбі відразу.

 • Поточний рейтинг 2.94/5
Переглядів: 92392
Play
Amateur Surgeon Christmas Edition - Алан зонд тепер відчайдушний хірург зі своїм власним приватним літаком. Пролітаючи над Північним полюсом він стикається з оленями та Санта повинен врятувати і його помічників. Використовуйте мишу в цій грі. Всі інструменти знаходяться у верхній частині екрана. Натисніть кнопку або використовуйте відповідні клавіші 0-9, щоб вибрати інструмент. Див, в грі допомогу для більш докладної інформації.

Amateur Surgeon Christmas Edition

Алан зонд тепер відчайдушний хірург зі своїм власним приватним літаком. Пролітаючи над Північним полюсом він стикається з оленями та Санта повинен врятувати і його помічників. Використовуйте мишу в цій грі. Всі інструменти знаходяться у верхній частині екрана. Натисніть кнопку або використовуйте відповідні клавіші 0-9, щоб вибрати інструмент. Див, в грі допомогу для більш докладної інформації.

 • Поточний рейтинг 3.32/5
Переглядів: 161118
Play
Amateur Surgeon - Доставка піци хлопчик Алан велика мрія стати хірургом. Допоможи йому виконувати делікатні операції з інструментами, як смішне Ніж для піци, салати щипці, запальничка та інші побутові знаряддя. Використовуйте мишу для вибору інструменту та виконання дій над вашим пацієнтом.

Amateur Surgeon

Доставка піци хлопчик Алан велика мрія стати хірургом. Допоможи йому виконувати делікатні операції з інструментами, як смішне Ніж для піци, салати щипці, запальничка та інші побутові знаряддя. Використовуйте мишу для вибору інструменту та виконання дій над вашим пацієнтом.

 • Поточний рейтинг 4.10/5
Переглядів: 261148
Play
Apartment 13 - Там було вбивство в квартирі 13. Наші попередні дії звели все до трьом основним підозрюваним. У якості ведучого судово детективної у цій справі, вона до вас для аналізу даних і з'ясувати, які з обвинувачених є справжнім злочинцем. Вивчення кімнату, використання миші натиснути на різні об'єкти жертвою рентгенівського аналізу їх фізичний стан, читав доповіді уважно. Ключем до розгадки особистості винною стороною є для вас знайти.

Apartment 13

Там було вбивство в квартирі 13. Наші попередні дії звели все до трьом основним підозрюваним. У якості ведучого судово детективної у цій справі, вона до вас для аналізу даних і з'ясувати, які з обвинувачених є справжнім злочинцем. Вивчення кімнату, використання миші натиснути на різні об'єкти жертвою рентгенівського аналізу їх фізичний стан, читав доповіді уважно. Ключем до розгадки особистості винною стороною є для вас знайти.

 • Поточний рейтинг 3.64/5
Переглядів: 138950
Play
S-kape 2 - У цій грі ви прокинетеся захоплених у занедбаній лікарні і все, що потрібно зробити, це втеча. Це не так просто. Ви повинні бити багато неприємних головоломок в різних середовищах. Ви не можете померти і час не обмежений. Використовуйте мишу для управління грою.

S-kape 2

У цій грі ви прокинетеся захоплених у занедбаній лікарні і все, що потрібно зробити, це втеча. Це не так просто. Ви повинні бити багато неприємних головоломок в різних середовищах. Ви не можете померти і час не обмежений. Використовуйте мишу для управління грою.

 • Поточний рейтинг 3.33/5
Переглядів: 110822
Play
Pepe Pillz Hardcore Pursuit - Г-н Ебер Пепе не хочуть приймати його таблетки, і не дуже подобається допомоги установі дуже багато! Допоможи йому ухилитися від неї і уникати перешкоди на Вашому шляху. Використовувати елементи управління: Клацніть лівою кнопкою миші один раз, щоб стрибати, двічі подвійний стрибок і Пробіл до слайда.

Pepe Pillz Hardcore Pursuit

Г-н Ебер Пепе не хочуть приймати його таблетки, і не дуже подобається допомоги установі дуже багато! Допоможи йому ухилитися від неї і уникати перешкоди на Вашому шляху. Використовувати елементи управління: Клацніть лівою кнопкою миші один раз, щоб стрибати, двічі подвійний стрибок і Пробіл до слайда.

 • Поточний рейтинг 3.03/5
Переглядів: 115500
Play
Dark Cut part 3 - Статечний, експлуатувати вижити! Стоїть завдання оживити родовід від операційної членів сім'ї з минулого. Випробування на ваш ніж делікатної процедури та завдання. Використовувати миша для виконання завдань, не забудьте статечна терпіння!

Dark Cut part 3

Статечний, експлуатувати вижити! Стоїть завдання оживити родовід від операційної членів сім'ї з минулого. Випробування на ваш ніж делікатної процедури та завдання. Використовувати миша для виконання завдань, не забудьте статечна терпіння!

 • Поточний рейтинг 3.49/5
Переглядів: 114864
Play
Dark Cut 2 - Осінь в саме пекло громадянської війни, а також виконувати три операції на деякі з найбільш страшних ран можна собі уявити! Читайте інструкцію вище, забрати елементом якого запитали, а також виконувати процедури. Гра дуже швидка, насправді одна операція буде здійснюватися починаючи з 10-го спробувати, так що будьте терплячими.

Dark Cut 2

Осінь в саме пекло громадянської війни, а також виконувати три операції на деякі з найбільш страшних ран можна собі уявити! Читайте інструкцію вище, забрати елементом якого запитали, а також виконувати процедури. Гра дуже швидка, насправді одна операція буде здійснюватися починаючи з 10-го спробувати, так що будьте терплячими.

 • Поточний рейтинг 3.62/5
Переглядів: 156236
Play
Pandemic 2 - Розвиватися вашої хвороби, заражають світ і знищити 6,3 млрд. чоловік. Гра керівництво і підручник доступних в грі. Закрити в Windows-ігор, натиснувши на "Х" у верхньому правому куті.

Pandemic 2

Розвиватися вашої хвороби, заражають світ і знищити 6,3 млрд. чоловік. Гра керівництво і підручник доступних в грі. Закрити в Windows-ігор, натиснувши на "Х" у верхньому правому куті.

 • Поточний рейтинг 3.75/5
Переглядів: 143437
Play
HTF - Cuddles Smoochie - Ви тільки що прийнятий маленький зайчик з Happy Дерево Друзів. Йому потрібно, щоб хтось піклується про нього. Таким чином, ви можете обирати - годувати його, мити або зробити йому спати. Кожен вибору має різні наслідки.

HTF - Cuddles Smoochie

Ви тільки що прийнятий маленький зайчик з Happy Дерево Друзів. Йому потрібно, щоб хтось піклується про нього. Таким чином, ви можете обирати - годувати його, мити або зробити йому спати. Кожен вибору має різні наслідки.

 • Поточний рейтинг 3.60/5
Переглядів: 126473
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Injection experience - Ін'єкції Досвід є навички гри, і це дуже цікаво. Ви лікаря дати ін'єкцій хворою людиною, і ваші пацієнти не дуже достатньо, ви повинні просто потрапив в точку пацієнтів, також вони будуть рухатися. За допомогою миші мета і клацанням мишки дати ін'єкцій.

Injection experience

Ін'єкції Досвід є навички гри, і це дуже цікаво. Ви лікаря дати ін'єкцій хворою людиною, і ваші пацієнти не дуже достатньо, ви повинні просто потрапив в точку пацієнтів, також вони будуть рухатися. За допомогою миші мета і клацанням мишки дати ін'єкцій.

 • Поточний рейтинг 3.80/5
Переглядів: 135701
Play
Bird feeding - Один хороший хлопець хоче годувати птахів у парку, тому що Купальниця ним. Але він не має відповідних продуктів харчування або їх так, ви повинні допомогти йому вибрати, що подарувати них - насіння, куряче укусів або ліки?

Bird feeding

Один хороший хлопець хоче годувати птахів у парку, тому що Купальниця ним. Але він не має відповідних продуктів харчування або їх так, ви повинні допомогти йому вибрати, що подарувати них - насіння, куряче укусів або ліки?

 • Поточний рейтинг 2.98/5
Переглядів: 91451
Play