Sort by: Date, Rate, Popularity

Математика

Математичні ігри

Slice The Box Remaster - Твоя ціль - різати картон, щоб получались різноманітні геометричні фігури. В кожному рівні в тебе обмежена кількість ходів, тому не забувай про це. Тримай зажату кнопку мишки, щоб вирізати один шматок. Коли захочеш відрізати кут, клікни на праву кнопку мишки.

Slice The Box Remaster

Твоя ціль - різати картон, щоб получались різноманітні геометричні фігури. В кожному рівні в тебе обмежена кількість ходів, тому не забувай про це. Тримай зажату кнопку мишки, щоб вирізати один шматок. Коли захочеш відрізати кут, клікни на праву кнопку мишки.

 • Поточний рейтинг 2.71/5
Переглядів: 96212
Play
Royal Wedding - All world has seen royal wedding of Prince William and Kate Middleton. But nobody knows how they prepared for that and how chaotic it was to put all things together. Your task is to find as much items as possible in royal rooms. Use your mouse to click on the items that are in the list.

Royal Wedding

All world has seen royal wedding of Prince William and Kate Middleton. But nobody knows how they prepared for that and how chaotic it was to put all things together. Your task is to find as much items as possible in royal rooms. Use your mouse to click on the items that are in the list.

 • Поточний рейтинг 3.04/5
Переглядів: 59445
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Unagi16 - This puzzle game is pretty hard because it contains dozens of different task for you to solve. In each level you have to find out the right numbers and fill them into the boxes at the bottom of the screen. Use your mouse to play this game.

Unagi16

This puzzle game is pretty hard because it contains dozens of different task for you to solve. In each level you have to find out the right numbers and fill them into the boxes at the bottom of the screen. Use your mouse to play this game.

 • Поточний рейтинг 2.88/5
Переглядів: 54480
Play
Interlocked - Ваше завдання в цій блискучої гри використовувати всі ваші логічні навички розібрати кольорових об'єктів і перейти до наступного рівня. Кольорові блоки пов'язані один з одним так, ви повинні перемістити їх один за іншим у повною мірою розділити весь об'єкт на частини. Використовуйте мишу, щоб обертати куб або тягнути штук. Прес пробіл для перемикання між цими режимами.

Interlocked

Ваше завдання в цій блискучої гри використовувати всі ваші логічні навички розібрати кольорових об'єктів і перейти до наступного рівня. Кольорові блоки пов'язані один з одним так, ви повинні перемістити їх один за іншим у повною мірою розділити весь об'єкт на частини. Використовуйте мишу, щоб обертати куб або тягнути штук. Прес пробіл для перемикання між цими режимами.

 • Поточний рейтинг 3.04/5
Переглядів: 88447
Play
Britain's Best Brain - Ця гра є перевіркою для п'яти ключових областей головного мозку. Рішення повсякденних завдань, таких як розрахунок, пам'ять, координацію, визнання і ризиків. Спробуйте набрати як можна у всіх дисциплінах, щоб потрапити до Топ кращих гравців. За допомогою миші виберіть необхідні елементи. Читайте в інструкції гру.

Britain's Best Brain

Ця гра є перевіркою для п'яти ключових областей головного мозку. Рішення повсякденних завдань, таких як розрахунок, пам'ять, координацію, визнання і ризиків. Спробуйте набрати як можна у всіх дисциплінах, щоб потрапити до Топ кращих гравців. За допомогою миші виберіть необхідні елементи. Читайте в інструкції гру.

 • Поточний рейтинг 3.72/5
Переглядів: 135520
Play
Find the Numbers - 35 - Проаналізуйте ваші влади спостереження, знаходячи всі номери телефонів, які в різних формах. Використовуйте мишу для переміщення за охопленням. Від'їзд правій панелі - тут ви можете побачити все ще вимагають номера. Не натискайте на номер, який ви вже знайшли, щоб уникнути покарання.

Find the Numbers - 35

Проаналізуйте ваші влади спостереження, знаходячи всі номери телефонів, які в різних формах. Використовуйте мишу для переміщення за охопленням. Від'їзд правій панелі - тут ви можете побачити все ще вимагають номера. Не натискайте на номер, який ви вже знайшли, щоб уникнути покарання.

 • Поточний рейтинг 3.54/5
Переглядів: 122323
Play
A Maze 'n Math - Переміщення по лабіринтах з тим щоб усунути всі цифри. Проста математика робить для великих перешкод. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення червоний шматок через лабіринт і для збору і ліквідації всіх чисел. Кожен раз, коли Ви переміщаєте червоного куба на номер воно буде поглинати його. Поглинати меншу кількість збільшується ваш номер і поглинати інші номери залишає вас з різниці. В кінці ви повинні мати нульове значення у вашому кубі.

A Maze 'n Math

Переміщення по лабіринтах з тим щоб усунути всі цифри. Проста математика робить для великих перешкод. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення червоний шматок через лабіринт і для збору і ліквідації всіх чисел. Кожен раз, коли Ви переміщаєте червоного куба на номер воно буде поглинати його. Поглинати меншу кількість збільшується ваш номер і поглинати інші номери залишає вас з різниці. В кінці ви повинні мати нульове значення у вашому кубі.

 • Поточний рейтинг 2.89/5
Переглядів: 108125
Play
Bubble Cannon - Ваше завдання у цій дуже простої гри сколотити бульбашок одного кольору до поп них. Не дозволяйте будь-які бульбашки Touch шипами в нижній частині екрана. Намагайтеся як кілька бульбашок на екрані, як це можливо. Використовуйте мишу, щоб цілі і вогонь бульбашок.

Bubble Cannon

Ваше завдання у цій дуже простої гри сколотити бульбашок одного кольору до поп них. Не дозволяйте будь-які бульбашки Touch шипами в нижній частині екрана. Намагайтеся як кілька бульбашок на екрані, як це можливо. Використовуйте мишу, щоб цілі і вогонь бульбашок.

 • Поточний рейтинг 3.05/5
Переглядів: 111165
Play
Hexiom - Щоб очистити рівень, перетворити все заголовки жовтої шляхом перетягування і ставить їх поруч із точності так, як багато інших фішки, як число їх показувати. Плитки світиться зеленим, коли поруч з іншими занадто мало плиткою, або червоний, якщо дуже багато. Використовуйте мишу, щоб перетягнути елементи.

Hexiom

Щоб очистити рівень, перетворити все заголовки жовтої шляхом перетягування і ставить їх поруч із точності так, як багато інших фішки, як число їх показувати. Плитки світиться зеленим, коли поруч з іншими занадто мало плиткою, або червоний, якщо дуже багато. Використовуйте мишу, щоб перетягнути елементи.

 • Поточний рейтинг 2.78/5
Переглядів: 107153
Play
Drop Sum - У цій логічній грі Ваше завдання збудувати в лінію і падіння плитки, щоб стовпці та рядки, які додають до необхідного значення. Більш фішок ви використовуєте для досягнення необхідного значення, тим більше очок ви отримаєте. Поп плитка створити ланцюжок комбінацію. Спробуйте зібрати зірок отримати великі бонуси. Читайте інструкції до гри, якщо у Вас виникли питання.

Drop Sum

У цій логічній грі Ваше завдання збудувати в лінію і падіння плитки, щоб стовпці та рядки, які додають до необхідного значення. Більш фішок ви використовуєте для досягнення необхідного значення, тим більше очок ви отримаєте. Поп плитка створити ланцюжок комбінацію. Спробуйте зібрати зірок отримати великі бонуси. Читайте інструкції до гри, якщо у Вас виникли питання.

 • Поточний рейтинг 3.23/5
Переглядів: 248774
Play
Picross Quest - Ця гра є випадковим гра-головоломка логіка, де ви повинні заповнити квадрати згідно з числами по сторонах сітки, щоб виявити приховані зображення. Ці цифри підраховано, скільки квадратів заповнюються в будь-якій рядку або стовпці. Перед тим, як грати, будь ласка, перейдіть до інструкцій меню гри. Це прекрасний підручник про основи Picross.

Picross Quest

Ця гра є випадковим гра-головоломка логіка, де ви повинні заповнити квадрати згідно з числами по сторонах сітки, щоб виявити приховані зображення. Ці цифри підраховано, скільки квадратів заповнюються в будь-якій рядку або стовпці. Перед тим, як грати, будь ласка, перейдіть до інструкцій меню гри. Це прекрасний підручник про основи Picross.

 • Поточний рейтинг 3.10/5
Переглядів: 121978
Play
Numberz - Мета гри полягає в тому, щоб очистити ігрове поле рішень необхідна сума чисел на сусідні плитки. Ви не можуть зрівнятися з плиткою по діагоналі. Якщо сума вірна, то колір плитки буде мінятися. Змінити всі кольорові плитки білого пройти рівень.

Numberz

Мета гри полягає в тому, щоб очистити ігрове поле рішень необхідна сума чисел на сусідні плитки. Ви не можуть зрівнятися з плиткою по діагоналі. Якщо сума вірна, то колір плитки буде мінятися. Змінити всі кольорові плитки білого пройти рівень.

 • Поточний рейтинг 2.65/5
Переглядів: 109938
Play
Mysteriez - Спробуйте знайти всі цифри, які ви бачите в кімнаті. Тільки не клікайте на цих відьом у вас вже є клацнули. Тоді ви втратите деякі моменти.

Mysteriez

Спробуйте знайти всі цифри, які ви бачите в кімнаті. Тільки не клікайте на цих відьом у вас вже є клацнули. Тоді ви втратите деякі моменти.

 • Поточний рейтинг 3.73/5
Переглядів: 128076
Play
Are You smarter than 5th grader - Чи розумніший ти за п'ятикласника? Якщо ти впевнений, що так, тоді спробуй дати відповіді на декілька запитань. В грі чотири категорії - математика, література, природа та граматика. Вперед!

Are You smarter than 5th grader

Чи розумніший ти за п'ятикласника? Якщо ти впевнений, що так, тоді спробуй дати відповіді на декілька запитань. В грі чотири категорії - математика, література, природа та граматика. Вперед!

 • Поточний рейтинг 2.55/5
Переглядів: 498568
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play