Sort by: Date, Rate, Popularity

Кохання

Любовні ігри, Романтичні ігри

Super Sneak - Being a robber isn't too easy. Especially when your girlfriend get all your stolen money. Yes, even robbers have to buy expensive thing to their loved ones. Collect cash, unlock buildings and avoid from the police.

Super Sneak

Being a robber isn't too easy. Especially when your girlfriend get all your stolen money. Yes, even robbers have to buy expensive thing to their loved ones. Collect cash, unlock buildings and avoid from the police.

 • Поточний рейтинг 3.00/5
Переглядів: 45712
Play
Elegant Wedding Dressup - This game is just for the girls. Now you can stylize the model for a wedding as you like. Fulfil your princess dream for your perfect wedding. Select dresses, hair styles, flowers, accessories and even the veil for your wedding.

Elegant Wedding Dressup

This game is just for the girls. Now you can stylize the model for a wedding as you like. Fulfil your princess dream for your perfect wedding. Select dresses, hair styles, flowers, accessories and even the veil for your wedding.

 • Поточний рейтинг 2.67/5
Переглядів: 55050
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Fred Figglehorn - You play as Fred and your task is to run to your girlfriend Judy. But bastard Kelvin is trying to catch and stop you. Avoid any obstacles and reach your goal. Use Arrow keys to move Fred and jump over obstacles.

Fred Figglehorn

You play as Fred and your task is to run to your girlfriend Judy. But bastard Kelvin is trying to catch and stop you. Avoid any obstacles and reach your goal. Use Arrow keys to move Fred and jump over obstacles.

 • Поточний рейтинг 2.47/5
Переглядів: 46194
Play
Penguin Slice Valentine - This is a lovely Valentine's day version of well known online game Penguin Slice. As usually your task is to slice different blocks to harm all penguins and save the babies. Finish all 60 levels and set the highscore. Use mouse to slice objects.

Penguin Slice Valentine

This is a lovely Valentine's day version of well known online game Penguin Slice. As usually your task is to slice different blocks to harm all penguins and save the babies. Finish all 60 levels and set the highscore. Use mouse to slice objects.

 • Поточний рейтинг 3.00/5
Переглядів: 71846
Play
Idol Days Sim Date - Практика знайомств ваших навичок знайомства хлопчиків у віртуальному світі. Ваша місія полягає у створенні відносин протягом 30 днів до 5 різних символів. Поїзд грою на гітарі, заробляти гроші і знайти своє кохання. Використовуйте мишу, щоб контролювати гру.

Idol Days Sim Date

Практика знайомств ваших навичок знайомства хлопчиків у віртуальному світі. Ваша місія полягає у створенні відносин протягом 30 днів до 5 різних символів. Поїзд грою на гітарі, заробляти гроші і знайти своє кохання. Використовуйте мишу, щоб контролювати гру.

 • Поточний рейтинг 3.47/5
Переглядів: 174403
Play
Finding My Heart - Ваша подруга вигнали на вулицю для гри занадто багато відеоігор. Постарайтеся, щоб повернутися сюди і жити в світі, якщо ви хочете грати у ваші ігри знову. Ви повинні навчитися виражати різні емоції. Ви можете дізнатися одного повідомлення навик від кожного символу, але ви повинні використовувати навички, які Ви вже знаєте, в правильному порядку. Як тільки ви дізнаєтеся все намагаюся повернутися до вашої подруги і користуватися всіма цими навичками, щоб отримати її назад. Використовуйте мишу для управління грою.

Finding My Heart

Ваша подруга вигнали на вулицю для гри занадто багато відеоігор. Постарайтеся, щоб повернутися сюди і жити в світі, якщо ви хочете грати у ваші ігри знову. Ви повинні навчитися виражати різні емоції. Ви можете дізнатися одного повідомлення навик від кожного символу, але ви повинні використовувати навички, які Ви вже знаєте, в правильному порядку. Як тільки ви дізнаєтеся все намагаюся повернутися до вашої подруги і користуватися всіма цими навичками, щоб отримати її назад. Використовуйте мишу для управління грою.

 • Поточний рейтинг 3.93/5
Переглядів: 143492
Play
Vorago - Ваше завдання в цьому трилері це виїхати з маленького містечка. Після трагічної загибелі своєї дочки, Іра і Джонатан потрапляють в автомобільну аварію, не напрямок. Коли пару дістатися до найближчого міста, гучні звуки сирени попередження Off як таємничий туман в атмосфері. Використовуйте мишу для перегляду деяких частинах цього району. Миші значок буде змінюватися в пошуках ключа, елементу або об'єкта. Використання космічної техніки у відкритому інвентарі використовувати і поєднувати елементи.

Vorago

Ваше завдання в цьому трилері це виїхати з маленького містечка. Після трагічної загибелі своєї дочки, Іра і Джонатан потрапляють в автомобільну аварію, не напрямок. Коли пару дістатися до найближчого міста, гучні звуки сирени попередження Off як таємничий туман в атмосфері. Використовуйте мишу для перегляду деяких частинах цього району. Миші значок буде змінюватися в пошуках ключа, елементу або об'єкта. Використання космічної техніки у відкритому інвентарі використовувати і поєднувати елементи.

 • Поточний рейтинг 3.75/5
Переглядів: 172608
Play
Bunni - Ваше завдання в цій грі, щоб відновити Бунні островів з їх колишню славу. Стрибати, знайти квести і робити свою магію. По дорозі, знайти дівчину, закохатися і одружитися на ній. Використовуйте мишу для управління грою. Натисніть на об'єкти, щоб їх забрати. Клацніть і перетягніть об'єкт у Вашому спорядження, щоб помістити його де завгодно. Натисніть на дерева, щоб урожай свої дорогоцінні й смачні плоди. Натисніть на інші символи, щоб поговорити з ними.

Bunni

Ваше завдання в цій грі, щоб відновити Бунні островів з їх колишню славу. Стрибати, знайти квести і робити свою магію. По дорозі, знайти дівчину, закохатися і одружитися на ній. Використовуйте мишу для управління грою. Натисніть на об'єкти, щоб їх забрати. Клацніть і перетягніть об'єкт у Вашому спорядження, щоб помістити його де завгодно. Натисніть на дерева, щоб урожай свої дорогоцінні й смачні плоди. Натисніть на інші символи, щоб поговорити з ними.

 • Поточний рейтинг 3.69/5
Переглядів: 154007
Play
Kiss Mat Episode 2 - Надягніть краще губа пару для серйозних дій поцілунку. Використання Лівий клік миші, щоб поцілувати і відпустіть ліву кнопку, щоб не бути спійманим. Перехід через кілька рівнів і довести собі, що ви можете бути кращим Secret цілується:)

Kiss Mat Episode 2

Надягніть краще губа пару для серйозних дій поцілунку. Використання Лівий клік миші, щоб поцілувати і відпустіть ліву кнопку, щоб не бути спійманим. Перехід через кілька рівнів і довести собі, що ви можете бути кращим Secret цілується:)

 • Поточний рейтинг 3.50/5
Переглядів: 122492
Play
Naughty Babysitter - Point і натисніть на різні об'єкти один за іншим, щоб зробити комбо і пустувати, як ви можете бути як Ви отримаєте няня до вбогім вбранні. Ви маєте обмежений час, щоб зробити все комбо.

Naughty Babysitter

Point і натисніть на різні об'єкти один за іншим, щоб зробити комбо і пустувати, як ви можете бути як Ви отримаєте няня до вбогім вбранні. Ви маєте обмежений час, щоб зробити все комбо.

 • Поточний рейтинг 4.23/5
Переглядів: 506236
Play
Murphys Law 7 at the Beach - Ваша мета в цій сьома частина серії Murphys закону, щоб знищити цей хлопці відпочинок та зробити його катастрофи. Використовуйте мишу, щоб взаємодіяти з об'єктом робити стільки ушкоджень Nerdy хлопець розслабляє, на пляжі, як ви можете. Максимальний бал, як завжди на 180 пікселів. НД нафту, замок пісок .. виглядає досить цікаво:)

Murphys Law 7 at the Beach

Ваша мета в цій сьома частина серії Murphys закону, щоб знищити цей хлопці відпочинок та зробити його катастрофи. Використовуйте мишу, щоб взаємодіяти з об'єктом робити стільки ушкоджень Nerdy хлопець розслабляє, на пляжі, як ви можете. Максимальний бал, як завжди на 180 пікселів. НД нафту, замок пісок .. виглядає досить цікаво:)

 • Поточний рейтинг 4.29/5
Переглядів: 311815
Play
Good Night Kiss - Після гарного ніч на місто прийшов час прощатися, щоб ваша дівчина, дайте їй поцілунок, але стережіться. Kiss The Girl, не будучи пійманий іншим у фоновому режимі. Існують декілька рівнів. Отримати бонуси уникнути деяких Попередження! Коли з'явиться попередження про, пошук елементів, щоб зупинити його. У вас є тільки 10 секунд, щоб знайти правильний пункт.

Good Night Kiss

Після гарного ніч на місто прийшов час прощатися, щоб ваша дівчина, дайте їй поцілунок, але стережіться. Kiss The Girl, не будучи пійманий іншим у фоновому режимі. Існують декілька рівнів. Отримати бонуси уникнути деяких Попередження! Коли з'явиться попередження про, пошук елементів, щоб зупинити його. У вас є тільки 10 секунд, щоб знайти правильний пункт.

 • Поточний рейтинг 4.16/5
Переглядів: 230581
Play
Murphys Law 6 - Ось ще одна частина серії Murphys закону. На цей раз у вас є до загибелі день службовців, зробити багато поганих речей і роблять його схожим на повну клоун. Просто використовуйте мишу для пошуку об'єктів та натисніть кнопку для їх використання. Спробувати досягти 180 балів максимум.

Murphys Law 6

Ось ще одна частина серії Murphys закону. На цей раз у вас є до загибелі день службовців, зробити багато поганих речей і роблять його схожим на повну клоун. Просто використовуйте мишу для пошуку об'єктів та натисніть кнопку для їх використання. Спробувати досягти 180 балів максимум.

 • Поточний рейтинг 4.09/5
Переглядів: 268030
Play
Murphys Law 5 (Gesetz) - У цій частині закону Murphys ігор у вас є до збитку, це хлопці дату. Дівчина збирається прийти до нього на квартиру і ваша мета організувати деякі речі, щоб створити максимально можливий збиток погубити його дату. Максимальний бал можна дістатися до 180. Так що вибирайте свою мишку, і пошук об'єктів ви можете використовувати або комбінувати.

Murphys Law 5 (Gesetz)

У цій частині закону Murphys ігор у вас є до збитку, це хлопці дату. Дівчина збирається прийти до нього на квартиру і ваша мета організувати деякі речі, щоб створити максимально можливий збиток погубити його дату. Максимальний бал можна дістатися до 180. Так що вибирайте свою мишку, і пошук об'єктів ви можете використовувати або комбінувати.

 • Поточний рейтинг 4.17/5
Переглядів: 315054
Play
Zelda a Heart for the Hero - Наш герой відчайдушно потребує любові, але в цій пародії він не міг говорити. Він вирішує піти в магазин і купити серце, але він не може пояснити, чого він хоче, щоб людина продажів. Ситуація стає дійсно смішно і безглуздо.

Zelda a Heart for the Hero

Наш герой відчайдушно потребує любові, але в цій пародії він не міг говорити. Він вирішує піти в магазин і купити серце, але він не може пояснити, чого він хоче, щоб людина продажів. Ситуація стає дійсно смішно і безглуздо.

 • Поточний рейтинг 3.43/5
Переглядів: 100036
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Kissing During Work - Біла сорочка і секретаря роблять справу, яка стає дійсно пристрасна! Вони хочуть, щоб поцілувати весь час, але завжди їх бос намагається загравати з цієї прекрасної молодої леді. Хай допоможе пара Поцілунок тільки коли хазяїн відвертається і починає говорити по телефону.

Kissing During Work

Біла сорочка і секретаря роблять справу, яка стає дійсно пристрасна! Вони хочуть, щоб поцілувати весь час, але завжди їх бос намагається загравати з цієї прекрасної молодої леді. Хай допоможе пара Поцілунок тільки коли хазяїн відвертається і починає говорити по телефону.

 • Поточний рейтинг 3.97/5
Переглядів: 155083
Play
First date - Що Ви носите на першому дати? Робіть все можливе, щоб ці дівчата виглядати красивою і фантастичною. Візьміть найкращі сукні, сорочки, черевики і кілька інших, щоб змусити їх чарівною!

First date

Що Ви носите на першому дати? Робіть все можливе, щоб ці дівчата виглядати красивою і фантастичною. Візьміть найкращі сукні, сорочки, черевики і кілька інших, щоб змусити їх чарівною!

 • Поточний рейтинг 3.93/5
Переглядів: 240764
Play
She Blocked Me - Калюжа Mudd - Вона ненавидить мене, нова версія цієї пісні. Цього разу основна історія про хлопця, який розмовляв в Інтернет з однієї дуже красивій дівчині і раптом заблокували його. У будь-якому випадку він знайшов ще один спосіб, як з нею розмовляти.

She Blocked Me

Калюжа Mudd - Вона ненавидить мене, нова версія цієї пісні. Цього разу основна історія про хлопця, який розмовляв в Інтернет з однієї дуже красивій дівчині і раптом заблокували його. У будь-якому випадку він знайшов ще один спосіб, як з нею розмовляти.

 • Поточний рейтинг 3.25/5
Переглядів: 113574
Play
Life is a beach - Кожне літо на кожному пляжі існує так багато гарних жінок, що чоловіки не можуть припинити бойові дії один з одним, щоб їх увагу. Іноді ці бої між чоловіками може призвести до інший вид любові - любов чоловіків.

Life is a beach

Кожне літо на кожному пляжі існує так багато гарних жінок, що чоловіки не можуть припинити бойові дії один з одним, щоб їх увагу. Іноді ці бої між чоловіками може призвести до інший вид любові - любов чоловіків.

 • Поточний рейтинг 3.52/5
Переглядів: 165593
Play
Happy valentines day - Це день Валентина і один сумний людина сидить у парку в надії знайти любов сьогодні. Можете бути Амура сьогодні його і допомогти йому знайти своє кохання. Натисніть на стрілку і спробувати потрапити дівчина, яка сидить поруч з ним. Будьте уважні і не пропустіть.

Happy valentines day

Це день Валентина і один сумний людина сидить у парку в надії знайти любов сьогодні. Можете бути Амура сьогодні його і допомогти йому знайти своє кохання. Натисніть на стрілку і спробувати потрапити дівчина, яка сидить поруч з ним. Будьте уважні і не пропустіть.

 • Поточний рейтинг 3.87/5
Переглядів: 196592
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play