Sort by: Date, Rate, Popularity

Готика

Готи

Spectromancer Gathering of Power - Ще одна версія карточної фентезійної гри. Твоя ціль - сумувати різних істот та їх сили, щоб створювати нові закляття. Ти можеш грати цю гру в онлайні з іншими гравцями. Читай інструкцію, щоб дізнатися про найкращі комбінації. Удачі!

Spectromancer Gathering of Power

Ще одна версія карточної фентезійної гри. Твоя ціль - сумувати різних істот та їх сили, щоб створювати нові закляття. Ти можеш грати цю гру в онлайні з іншими гравцями. Читай інструкцію, щоб дізнатися про найкращі комбінації. Удачі!

 • Поточний рейтинг 2.83/5
Переглядів: 49282
Play
Spectromancer: Truth and Beauty - Ваше завдання полягає у використанні ваших магічних карт і боротьбі з іншими майстра, щоб перемогти його. Заклик істот і заклинання. У вас є п'ять елементів, комбінат - Вогню, Води, Повітря, Землі і одне пов'язане з певним типом маг. Використовуй мишку для управління грою.

Spectromancer: Truth and Beauty

Ваше завдання полягає у використанні ваших магічних карт і боротьбі з іншими майстра, щоб перемогти його. Заклик істот і заклинання. У вас є п'ять елементів, комбінат - Вогню, Води, Повітря, Землі і одне пов'язане з певним типом маг. Використовуй мишку для управління грою.

 • Поточний рейтинг 2.89/5
Переглядів: 105554
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Spectromancer 2 - Ви повинні боротися проти інших майстрів. Ви можете заклинання шляхом підсумовування наявних істот. Ви можете використовувати п'ять основних елементів: Вогню, Води, Повітря, Землі і той, який пов'язаний з вашим героєм. Використовуйте мишу, щоб грати в цю гру. Я пропоную Вам прочитати правила гри, щоб зрозуміти, як грати.

Spectromancer 2

Ви повинні боротися проти інших майстрів. Ви можете заклинання шляхом підсумовування наявних істот. Ви можете використовувати п'ять основних елементів: Вогню, Води, Повітря, Землі і той, який пов'язаний з вашим героєм. Використовуйте мишу, щоб грати в цю гру. Я пропоную Вам прочитати правила гри, щоб зрозуміти, як грати.

 • Поточний рейтинг 3.11/5
Переглядів: 109437
Play
Alice is Dead ep. 3 - Я сподіваюся, ви пам'ятаєте попередні дві частини Аліса Dead - схоже, це остання. Тепер ви дійсно близькі, щоб дізнатися, що трапилося. Пошук глибше і ходити чудес, щоб знайти всі відповіді. Використовуйте мишу для управління грою.

Alice is Dead ep. 3

Я сподіваюся, ви пам'ятаєте попередні дві частини Аліса Dead - схоже, це остання. Тепер ви дійсно близькі, щоб дізнатися, що трапилося. Пошук глибше і ходити чудес, щоб знайти всі відповіді. Використовуйте мишу для управління грою.

 • Поточний рейтинг 2.99/5
Переглядів: 88993
Play
Alice Is Dead ep. 2 - Історія триває. Використовуйте ваші навички, щоб вирватися із заблокованого тюремній камері, поки ще не занадто пізно. Малюнок щось з ваших відповідей сусіда по камері. Використовуйте мишу для гри. Натисніть на об'єкти, щоб забрати їх, натисніть на значок, щоб виділити її, також ви можете комбінувати предмети.

Alice Is Dead ep. 2

Історія триває. Використовуйте ваші навички, щоб вирватися із заблокованого тюремній камері, поки ще не занадто пізно. Малюнок щось з ваших відповідей сусіда по камері. Використовуйте мишу для гри. Натисніть на об'єкти, щоб забрати їх, натисніть на значок, щоб виділити її, також ви можете комбінувати предмети.

 • Поточний рейтинг 3.21/5
Переглядів: 113349
Play
Alice is Dead - Episode 1 - Ви перебуваєте в країні чудес. Погана новина - Аліса мертва. І на додаток ви не знаєте, хто ви. Вийти з чудес, і з'ясувати, хто ви. Натисніть на об'єкти і околиці, щоб взаємодіяти з ними. Комбінат пунктів в рюкзаку для створення нових елементів.

Alice is Dead - Episode 1

Ви перебуваєте в країні чудес. Погана новина - Аліса мертва. І на додаток ви не знаєте, хто ви. Вийти з чудес, і з'ясувати, хто ви. Натисніть на об'єкти і околиці, щоб взаємодіяти з ними. Комбінат пунктів в рюкзаку для створення нових елементів.

 • Поточний рейтинг 3.24/5
Переглядів: 118702
Play
Spectromancer - Боротьба з іншими майстрами. Використання і кинули істот і магічних заклинань. Карти розділені на 4 елементи: вогонь, вода, повітря і земля. Використовуйте мишу для управління грою. Перевірте в грі Підручник про те, як грати в цю гру!

Spectromancer

Боротьба з іншими майстрами. Використання і кинули істот і магічних заклинань. Карти розділені на 4 елементи: вогонь, вода, повітря і земля. Використовуйте мишу для управління грою. Перевірте в грі Підручник про те, як грати в цю гру!

 • Поточний рейтинг 3.42/5
Переглядів: 113660
Play
Mystic Cards - Вашою метою є зібрати карти, знищити ворогів ваших. Виберіть сили і боротися ваш опонент в епічних битв. Використовуйте всю міць вашого монстрів зняти ворогів і збирати нові монстри. Використовуйте мишу для управління грою.

Mystic Cards

Вашою метою є зібрати карти, знищити ворогів ваших. Виберіть сили і боротися ваш опонент в епічних битв. Використовуйте всю міць вашого монстрів зняти ворогів і збирати нові монстри. Використовуйте мишу для управління грою.

 • Поточний рейтинг 3.60/5
Переглядів: 175804
Play
Anaksha Female Assassin - Дотримуйтесь історію цієї прекрасної, але смертоносної Femme Fatale хто вирушає на жорстокі, криваві-пити сутичок у місті Санта-Лін, забезпечуючи її власною маркою юстиції соціальні паразити, які вже уникали покарання. Використовуйте мишу для переміщення сфери. Ліва кнопка стріляти гвинтівки. Пробіл перемикає звичайному режимі і сфери зору. Q і клавіші управління сфери's Zoom

Anaksha Female Assassin

Дотримуйтесь історію цієї прекрасної, але смертоносної Femme Fatale хто вирушає на жорстокі, криваві-пити сутичок у місті Санта-Лін, забезпечуючи її власною маркою юстиції соціальні паразити, які вже уникали покарання. Використовуйте мишу для переміщення сфери. Ліва кнопка стріляти гвинтівки. Пробіл перемикає звичайному режимі і сфери зору. Q і клавіші управління сфери's Zoom

 • Поточний рейтинг 4.13/5
Переглядів: 136351
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play