Sort by: Date, Rate, Popularity

Counter-Strike

КС

Delta Force - В цій прекрасній 3D грі ти виступаєш в ролі бійця елітного спецпідрозділу - Дельта Форс. Ти відправляєшся на завдання під кодовою назвою - "операція вогняний щит". Твоя ціль - знищити базу противника. Тобі варто постаратися, адже якщо ти провалиш місію - ворог знищить світ. Стріляй по ворогах, не забувай що пулі в тебе не безкінечні. Вдалої гри, боєць!

Delta Force

В цій прекрасній 3D грі ти виступаєш в ролі бійця елітного спецпідрозділу - Дельта Форс. Ти відправляєшся на завдання під кодовою назвою - "операція вогняний щит". Твоя ціль - знищити базу противника. Тобі варто постаратися, адже якщо ти провалиш місію - ворог знищить світ. Стріляй по ворогах, не забувай що пулі в тебе не безкінечні. Вдалої гри, боєць!

 • Поточний рейтинг 3.80/5
Переглядів: 128290
Play
DeadSwitch 2 - Your task in this massive multiplayer shooting game is to kill all enemies so they don't reach your territory. Select your weapon class and attack. Use Arrow keys or W A S D to move. Use your mouse to aim and fire.

DeadSwitch 2

Your task in this massive multiplayer shooting game is to kill all enemies so they don't reach your territory. Select your weapon class and attack. Use Arrow keys or W A S D to move. Use your mouse to aim and fire.

 • Поточний рейтинг 3.25/5
Переглядів: 71890
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Pocket Platoon - Usually our hero battle alone by himself against all enemies. But now he need some help. Your task is to recruit all buddies to create your own striking team. Just run close to them to recruit. Move your mouse to move your team. Click to shoot. Use number keys 1-3 to pick or change weapons.

Pocket Platoon

Usually our hero battle alone by himself against all enemies. But now he need some help. Your task is to recruit all buddies to create your own striking team. Just run close to them to recruit. Move your mouse to move your team. Click to shoot. Use number keys 1-3 to pick or change weapons.

 • Поточний рейтинг 3.35/5
Переглядів: 59109
Play
Unreal Flash 3 - Бігати й стрибати навколо, збирати різну зброю, щоб убити всіх ворогів і бути тим, хто виживе як можна довше. Виберіть режим гри і показати своє нереальною сили. Використовуйте WASD для переміщення. Використовувати мишу, щоб прицілитися і вистрілити. Використання космічного + Click використовувати вторинне зброю. Використовуйте 0-9 номери для перемикання зброї.

Unreal Flash 3

Бігати й стрибати навколо, збирати різну зброю, щоб убити всіх ворогів і бути тим, хто виживе як можна довше. Виберіть режим гри і показати своє нереальною сили. Використовуйте WASD для переміщення. Використовувати мишу, щоб прицілитися і вистрілити. Використання космічного + Click використовувати вторинне зброю. Використовуйте 0-9 номери для перемикання зброї.

 • Поточний рейтинг 3.82/5
Переглядів: 135013
Play
Combat Hero Adventures - Ваше завдання потрапити в арену і вбити всіх ворожих гравців, які намагаються вбити вас. Допомога Макс, щоб помститися за свою сім'ю. Використовуйте всі доступне зброю, щоб убити їх всіх. Використовуйте WASD для переміщення. Натисніть D, щоб забрати зброю. Використовувати мишу, щоб прицілитися і вистрілити.

Combat Hero Adventures

Ваше завдання потрапити в арену і вбити всіх ворожих гравців, які намагаються вбити вас. Допомога Макс, щоб помститися за свою сім'ю. Використовуйте всі доступне зброю, щоб убити їх всіх. Використовуйте WASD для переміщення. Натисніть D, щоб забрати зброю. Використовувати мишу, щоб прицілитися і вистрілити.

 • Поточний рейтинг 3.53/5
Переглядів: 104861
Play
Metal Chaos Arena - Ваше завдання полягає в боротьбі з іншими роботами на арені. Beat всіх ворогів, щоб заробити гроші і отримати всі честь і гордість. Як ви прогрес грі нову зброю та обладнання будуть доступні. Використовуйте стрілки для переміщення і миша, щоб прицілитися і стріляти.

Metal Chaos Arena

Ваше завдання полягає в боротьбі з іншими роботами на арені. Beat всіх ворогів, щоб заробити гроші і отримати всі честь і гордість. Як ви прогрес грі нову зброю та обладнання будуть доступні. Використовуйте стрілки для переміщення і миша, щоб прицілитися і стріляти.

 • Поточний рейтинг 2.99/5
Переглядів: 71987
Play
Sharp Trigger - Ви знаходитесь на рятувальну місію з сержантом Біггс та його підрозділи на ворожій території. Місія не так просто, тому ви повинні використовувати ваші навички стрільби, щоб вижити цих боях. Використовуйте W встати / мета вгору, S для покриття / мета вниз, простір для перезавантаження, натисніть, щоб стріляти.

Sharp Trigger

Ви знаходитесь на рятувальну місію з сержантом Біггс та його підрозділи на ворожій території. Місія не так просто, тому ви повинні використовувати ваші навички стрільби, щоб вижити цих боях. Використовуйте W встати / мета вгору, S для покриття / мета вниз, простір для перезавантаження, натисніть, щоб стріляти.

 • Поточний рейтинг 4.07/5
Переглядів: 234960
Play
Power Paintball - Ви готові до зйомки Online пейнтбол? Це в режимі реального часу багатокористувацька гра дасть вам можливість битися з іншими гравцями по всьому світу. 3 режими гри: 1. Захоплення прапора - ваше завдання, щоб отримати прапор противника і повернути його на свою базу, 2. Deathmatch - просто вбити everbody, 3. Кіборг Вторгнення - справжня команда людей боротися проти команди AI. Використання WASD для переміщення. Використовуйте мишу, щоб прицілитися і стріляти. Використовуйте Q, щоб перейти зброї, E кидати гранати, R, щоб перезавантажити. Використовуйте Shift для запуску.

Power Paintball

Ви готові до зйомки Online пейнтбол? Це в режимі реального часу багатокористувацька гра дасть вам можливість битися з іншими гравцями по всьому світу. 3 режими гри: 1. Захоплення прапора - ваше завдання, щоб отримати прапор противника і повернути його на свою базу, 2. Deathmatch - просто вбити everbody, 3. Кіборг Вторгнення - справжня команда людей боротися проти команди AI. Використання WASD для переміщення. Використовуйте мишу, щоб прицілитися і стріляти. Використовуйте Q, щоб перейти зброї, E кидати гранати, R, щоб перезавантажити. Використовуйте Shift для запуску.

 • Поточний рейтинг 3.62/5
Переглядів: 126905
Play
NFLRZ Emergency - Ваша місія полягає, щоб зберегти всі ігри кулі з бліц-пошукових роботів. Пам'ятайте, що є ліміт часу для кожного рівня. Остерігайтеся, що впадають у роботів. Постарайтеся, щоб врятувати все rushers щоб отримати максимальну кількість балів. Використовуйте стрілки для управління вашим персонажем.

NFLRZ Emergency

Ваша місія полягає, щоб зберегти всі ігри кулі з бліц-пошукових роботів. Пам'ятайте, що є ліміт часу для кожного рівня. Остерігайтеся, що впадають у роботів. Постарайтеся, щоб врятувати все rushers щоб отримати максимальну кількість балів. Використовуйте стрілки для управління вашим персонажем.

 • Поточний рейтинг 2.68/5
Переглядів: 70966
Play
The Strangers pt. 4 - Ваша місія для виконання завдання в ворожу територію і повернутися додому. Ви можете використовувати снайпера підтримку і штурмова. Використання З и С, щоб збільшити ваші цілі. Використовуйте мишу, щоб прицілитися і вистрілити. Натиснути клавішу пробіл, щоб розгорнути груп.

The Strangers pt. 4

Ваша місія для виконання завдання в ворожу територію і повернутися додому. Ви можете використовувати снайпера підтримку і штурмова. Використання З и С, щоб збільшити ваші цілі. Використовуйте мишу, щоб прицілитися і вистрілити. Натиснути клавішу пробіл, щоб розгорнути груп.

 • Поточний рейтинг 3.78/5
Переглядів: 160314
Play
Paintball Babes - Візьміть пейнтбол рушницю і зробити Sexy Bikini Babes шкіри кольору. Немовлята можуть виглядати спекотно, але у них немає проблеми зйомки ви будьте першими, хто атакує! Використовуйте мишу, щоб стріляти як багато немовлята пейнтбол як ви можете! Нижня мишу для перезавантаження вашої зброї і уникнути розстрілу.

Paintball Babes

Візьміть пейнтбол рушницю і зробити Sexy Bikini Babes шкіри кольору. Немовлята можуть виглядати спекотно, але у них немає проблеми зйомки ви будьте першими, хто атакує! Використовуйте мишу, щоб стріляти як багато немовлята пейнтбол як ви можете! Нижня мишу для перезавантаження вашої зброї і уникнути розстрілу.

 • Поточний рейтинг 3.51/5
Переглядів: 127956
Play
Modern Tactics - game 3 - Створення своєї команди і команди до перемоги з використанням сучасних технологій тактику. Використовувати миша і WASD або клавіші зі стрілками для переміщення карти. Використовувати гарячі клавіші 0 - 9, щоб вибрати одиниці. Майже всі гарячі клавіші для виконання атакуючих дій буде представлена на екрані. Дивіться в інструкції і пройти підручника.

Modern Tactics - game 3

Створення своєї команди і команди до перемоги з використанням сучасних технологій тактику. Використовувати миша і WASD або клавіші зі стрілками для переміщення карти. Використовувати гарячі клавіші 0 - 9, щоб вибрати одиниці. Майже всі гарячі клавіші для виконання атакуючих дій буде представлена на екрані. Дивіться в інструкції і пройти підручника.

 • Поточний рейтинг 3.52/5
Переглядів: 131379
Play
Modern Tactics 2 - Найкраща тактика крок за кроком гру коли-небудь бачив. Налаштувати гравців вашої команди, а потім команду до перемоги. Використовувати сучасні технології і тактику для досягнення своєї мети. Пройти стажування виконувати свої навички. Використовуйте пробіл, щоб в центр карти, зі стрілками або WASD для переміщення карти, Q і E - поворот карти, 0 - 9 - вибрати одиницю гарячих клавіш.

Modern Tactics 2

Найкраща тактика крок за кроком гру коли-небудь бачив. Налаштувати гравців вашої команди, а потім команду до перемоги. Використовувати сучасні технології і тактику для досягнення своєї мети. Пройти стажування виконувати свої навички. Використовуйте пробіл, щоб в центр карти, зі стрілками або WASD для переміщення карти, Q і E - поворот карти, 0 - 9 - вибрати одиницю гарячих клавіш.

 • Поточний рейтинг 3.75/5
Переглядів: 145475
Play
CS M249 - best - У грі Counter Strike ворогом, збройним себе з патронами і чекав, коли хтось прийде. Коли він почув його вороги іншого боку дверей він почав стріляти без зупинки. На жаль, його вороги не настільки дурні, щоб йти всередину під час стрілянини. Вони чекали, коли він вийде з покровителів.

CS M249 - best

У грі Counter Strike ворогом, збройним себе з патронами і чекав, коли хтось прийде. Коли він почув його вороги іншого боку дверей він почав стріляти без зупинки. На жаль, його вороги не настільки дурні, щоб йти всередину під час стрілянини. Вони чекали, коли він вийде з покровителів.

 • Поточний рейтинг 3.52/5
Переглядів: 117933
Play
Counter stick - Інша відома пародія про Counter Strike Game. Це показує, що деякі гравці не дуже серйозні наміри завоювати цю гру. Коли гравці ховалися від ворогів одного з гравців почали танцювати, як робот.

Counter stick

Інша відома пародія про Counter Strike Game. Це показує, що деякі гравці не дуже серйозні наміри завоювати цю гру. Коли гравці ховалися від ворогів одного з гравців почали танцювати, як робот.

 • Поточний рейтинг 3.79/5
Переглядів: 143200
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
CS defuse - Граючи гру Counter-strike один гравець знайшов щось схоже на детонатор, але він не був до кінця впевнений що це таке. Ви можете обрати - натиснути червону кнопку або розбити і подивитися, що буде дальше.

CS defuse

Граючи гру Counter-strike один гравець знайшов щось схоже на детонатор, але він не був до кінця впевнений що це таке. Ви можете обрати - натиснути червону кнопку або розбити і подивитися, що буде дальше.

 • Поточний рейтинг 3.42/5
Переглядів: 127959
Play
Flash strike - Флеш гра в Контр Страйк. Потрібно стріляти в контр терористів на різних картах. Вибір зброї: Desert Eagle(клавіша 1), M4(клавіша 2) або AWP(клавіша Q). Можна ховатися в укриття (клавіша Е ), або кинути гранату (клавіша F). Перезарядка - клавіша R.

Flash strike

Флеш гра в Контр Страйк. Потрібно стріляти в контр терористів на різних картах. Вибір зброї: Desert Eagle(клавіша 1), M4(клавіша 2) або AWP(клавіша Q). Можна ховатися в укриття (клавіша Е ), або кинути гранату (клавіша F). Перезарядка - клавіша R.

 • Поточний рейтинг 3.76/5
Переглядів: 210162
Play
CS Dust - Пародія на відому всім гру - Counter-Strike. Терорист шукає бомбу в своєму рюкзаку, але йому попадаються різноманітні речі, які не притаманні для такого грізного мужика. В кінці кінців він все таки находить бомбу, але вже надто пізно...

CS Dust

Пародія на відому всім гру - Counter-Strike. Терорист шукає бомбу в своєму рюкзаку, але йому попадаються різноманітні речі, які не притаманні для такого грізного мужика. В кінці кінців він все таки находить бомбу, але вже надто пізно...

 • Поточний рейтинг 3.29/5
Переглядів: 164921
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play