Sort by: Date, Rate, Popularity

Бренд

Лейбли

Versus Ohrustenny Quest - This game will make you laugh. Some situations are really funny. This game is in Russian but you don't have to understand dialogs, just point and click on various objects to solve puzzles and move further.

Versus Ohrustenny Quest

This game will make you laugh. Some situations are really funny. This game is in Russian but you don't have to understand dialogs, just point and click on various objects to solve puzzles and move further.

 • Поточний рейтинг 3.14/5
Переглядів: 42369
Play
World Countries Quiz - Ця гра покаже покаже твої знання в області географії. Вгадуй назви країн, столиці та прапори держав. Перевір свої здібності в цій грі. Це прекрасний тест, коли тобі потрібно підготуватися до екзамену по географії.

World Countries Quiz

Ця гра покаже покаже твої знання в області географії. Вгадуй назви країн, столиці та прапори держав. Перевір свої здібності в цій грі. Це прекрасний тест, коли тобі потрібно підготуватися до екзамену по географії.

 • Поточний рейтинг 2.84/5
Переглядів: 45753
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Tennis Grand Slam - Приєднайся до одного з найкрупніших тенісних турнірів у світі - Grand Slam. Ти можеш зіграти одиночну партію або взяти участь у турнірі та пройти його всі етапи і стати чемпіоном. Для управління використовуй мишку. Клавішею Z - вдарити м'ячик, Х - вдарити сильніше. Натисни два рази Х - щоб зробити подачу. Успіхів!

Tennis Grand Slam

Приєднайся до одного з найкрупніших тенісних турнірів у світі - Grand Slam. Ти можеш зіграти одиночну партію або взяти участь у турнірі та пройти його всі етапи і стати чемпіоном. Для управління використовуй мишку. Клавішею Z - вдарити м'ячик, Х - вдарити сильніше. Натисни два рази Х - щоб зробити подачу. Успіхів!

 • Поточний рейтинг 2.93/5
Переглядів: 61263
Play
Winter Games - This fantastic winter sports game contains 6 disciplines: Ski Slalom (use Arrows to ski, pass through the gates), Speed Skating (keep pressing X to gain speed), Downhill (Hold Z to crouch and gain speed), Biathlon (use arrows to aim, Z to crouch, X to shoot), Ski Jump (keep pressing X to gain speed, use Arrow to balance in the air), Downhill Ski (crouch with Z). So there's a lot to do in this winter sports game. Become the real champion :)

Winter Games

This fantastic winter sports game contains 6 disciplines: Ski Slalom (use Arrows to ski, pass through the gates), Speed Skating (keep pressing X to gain speed), Downhill (Hold Z to crouch and gain speed), Biathlon (use arrows to aim, Z to crouch, X to shoot), Ski Jump (keep pressing X to gain speed, use Arrow to balance in the air), Downhill Ski (crouch with Z). So there's a lot to do in this winter sports game. Become the real champion :)

 • Поточний рейтинг 3.38/5
Переглядів: 74580
Play
Angry Chubby - This game is about group of fat people. They are tired of fast food restaurant advertisements! Help them to destroy each establishment of these restaurants. Aim, launch and destroy as much as possible. Use Mouse for that.

Angry Chubby

This game is about group of fat people. They are tired of fast food restaurant advertisements! Help them to destroy each establishment of these restaurants. Aim, launch and destroy as much as possible. Use Mouse for that.

 • Поточний рейтинг 2.63/5
Переглядів: 73515
Play
Skyline Soccer - Ви повинні зняти м'яч з даху на дах, від одного гравця до іншого, виконувати різні трюки і спеціальні стріляє в повітря і збирати безліч бонусів на вашому шляху. Щоб закінчити рівень вам потрібно передавати м'яч, щоб кожен гравець. Використовуйте мишу, щоб прагнути ваш пропуск і стріляти.

Skyline Soccer

Ви повинні зняти м'яч з даху на дах, від одного гравця до іншого, виконувати різні трюки і спеціальні стріляє в повітря і збирати безліч бонусів на вашому шляху. Щоб закінчити рівень вам потрібно передавати м'яч, щоб кожен гравець. Використовуйте мишу, щоб прагнути ваш пропуск і стріляти.

 • Поточний рейтинг 3.91/5
Переглядів: 138086
Play
Fujitsu Defender - Налаштуйте башти оборони на карту, щоб захистити свою базу від космічні прибульці. Заробіть монети і XP підняти свої вежі і купити новий модернізації зброї. Кожна башта має свої власні можливості, щоб дізнатися про них в інструкції. Використовуйте мишу, щоб керувати грою.

Fujitsu Defender

Налаштуйте башти оборони на карту, щоб захистити свою базу від космічні прибульці. Заробіть монети і XP підняти свої вежі і купити новий модернізації зброї. Кожна башта має свої власні можливості, щоб дізнатися про них в інструкції. Використовуйте мишу, щоб керувати грою.

 • Поточний рейтинг 3.49/5
Переглядів: 123205
Play
Winter Olympics 2010 - Участь зимових Олімпійських ігор 2010 року з блимав. Встановити найвищі оцінки з усіх дисциплін, і ви будете переможцем. У лижах потрібно пройти всі прапори так швидко, як ви можете. За стрибків з трампліну ви повинні отримати максимальну швидкість для стрибка, проведе свій баланс і зробити досконалим посадку. Нарешті Сноуборд - Готово трек так само швидко, як ви можете. Використовуйте стрілки і дослідженню космічного простору (тільки в Ski Jump), щоб контролювати наше Олімпійських іграх 2010 талісманом. Додати свій результат.

Winter Olympics 2010

Участь зимових Олімпійських ігор 2010 року з блимав. Встановити найвищі оцінки з усіх дисциплін, і ви будете переможцем. У лижах потрібно пройти всі прапори так швидко, як ви можете. За стрибків з трампліну ви повинні отримати максимальну швидкість для стрибка, проведе свій баланс і зробити досконалим посадку. Нарешті Сноуборд - Готово трек так само швидко, як ви можете. Використовуйте стрілки і дослідженню космічного простору (тільки в Ski Jump), щоб контролювати наше Олімпійських іграх 2010 талісманом. Додати свій результат.

 • Поточний рейтинг 3.96/5
Переглядів: 221777
Play
Color Quest - Перший рівень буде вас до неба, як птах, то занурення в глибини океану в морський коник. Зберіть хокею краплі якомога швидше заповнити кольорові смуги зліва і повного рівня. Натисніть і утримуйте кнопку миші, щоб піднятися. Реліз його сорочку. Слідкуйте за перешкод, щоб уникнути покарання час!

Color Quest

Перший рівень буде вас до неба, як птах, то занурення в глибини океану в морський коник. Зберіть хокею краплі якомога швидше заповнити кольорові смуги зліва і повного рівня. Натисніть і утримуйте кнопку миші, щоб піднятися. Реліз його сорочку. Слідкуйте за перешкод, щоб уникнути покарання час!

 • Поточний рейтинг 3.18/5
Переглядів: 83023
Play
Travel Pursuit - Подорож переслідування є знання гру, яка приведе вас на віртуальну екскурсію по світу, надаючи веселощів і натхнення поїздки по дорозі. Використовуйте мишу, щоб відповісти на питання правильно як можна швидше! Також у вас є 3 шансів для спрощення відповідей або отримати правильну відповідь відразу.

Travel Pursuit

Подорож переслідування є знання гру, яка приведе вас на віртуальну екскурсію по світу, надаючи веселощів і натхнення поїздки по дорозі. Використовуйте мишу, щоб відповісти на питання правильно як можна швидше! Також у вас є 3 шансів для спрощення відповідей або отримати правильну відповідь відразу.

 • Поточний рейтинг 3.45/5
Переглядів: 130007
Play
Autobot Stronghold - Ваша місія для успішного розгортання автоботов оборону і перемогти цю смертоносну швидко злочин. Ви повинні побудувати башту, щоб зупинити ворогів. Використовуйте мишу для кліків або перетягнути Autobot іконок на карті міста, щоб додати свої захисники. Не забудьте оновити свої сили.

Autobot Stronghold

Ваша місія для успішного розгортання автоботов оборону і перемогти цю смертоносну швидко злочин. Ви повинні побудувати башту, щоб зупинити ворогів. Використовуйте мишу для кліків або перетягнути Autobot іконок на карті міста, щоб додати свої захисники. Не забудьте оновити свої сили.

 • Поточний рейтинг 4.06/5
Переглядів: 257522
Play
Grand Prix Tycoon - Ваша мета в цій Awesome тренажер для управління Формули 1 Motor Racing Team. Оренда водія, милі дівчини сітці і ями екіпажем, дизайн гоночної машини і гонки у повному сезоні в цю дивну гру Grand Prix. Використовуйте мишу для управління грою. У кваліфікаційної гонці, і в піт-стопа натисніть відповідний ключ до прогресу.

Grand Prix Tycoon

Ваша мета в цій Awesome тренажер для управління Формули 1 Motor Racing Team. Оренда водія, милі дівчини сітці і ями екіпажем, дизайн гоночної машини і гонки у повному сезоні в цю дивну гру Grand Prix. Використовуйте мишу для управління грою. У кваліфікаційної гонці, і в піт-стопа натисніть відповідний ключ до прогресу.

 • Поточний рейтинг 4.08/5
Переглядів: 286247
Play
Drag Racer version 3 - Минули ті часи, від водіння кілька екзотичним, недоступним атракціони, які ви ніколи не отримаєте ваші руки. Ця гра є справжнім Drag Racing Simulator, де ви отримуєте шанс перевірити свої водійські навички проти різних супротивників на гоночної трасі. Візьміть на найпопулярніші сучасні автомобілі тюнера від BMW, Nissan, Acura, Mitsubishi, Subaru, Toyota та багатьох інших, будівельні машини Ultimate вулицю заробляти кошти для оплати для користувацьких наборів тіла і безліч ліцензованих моди продуктивність. Гравці стали гонщики повного опору шляхом вдосконалення навичок у кожному випадку від цвяхів ідеальний зрушення в Drag Racing і поклавши гроші на лінію. Використовувати елементи управління: вгору і вниз - Shift вгору і вниз, Пробіл - прискорення, N: Закис Boost.

Drag Racer version 3

Минули ті часи, від водіння кілька екзотичним, недоступним атракціони, які ви ніколи не отримаєте ваші руки. Ця гра є справжнім Drag Racing Simulator, де ви отримуєте шанс перевірити свої водійські навички проти різних супротивників на гоночної трасі. Візьміть на найпопулярніші сучасні автомобілі тюнера від BMW, Nissan, Acura, Mitsubishi, Subaru, Toyota та багатьох інших, будівельні машини Ultimate вулицю заробляти кошти для оплати для користувацьких наборів тіла і безліч ліцензованих моди продуктивність. Гравці стали гонщики повного опору шляхом вдосконалення навичок у кожному випадку від цвяхів ідеальний зрушення в Drag Racing і поклавши гроші на лінію. Використовувати елементи управління: вгору і вниз - Shift вгору і вниз, Пробіл - прискорення, N: Закис Boost.

 • Поточний рейтинг 4.25/5
Переглядів: 365249
Play
AMG Wintersporting Drift Competition - Примітка: Будь ласка, грати в цю гру на весь екран. Автомобіль вашої мрії - Mercedes Benz AMG. У тебе 60 секунд кинути стільки снігу на дрейф плати наскільки це можливо, але якщо Ви чіпати поки ви дрейфуючі, Ваша оцінка зараховуватися не будуть. Використовуйте стрілки і дослідженню космічного простору до перерви.

AMG Wintersporting Drift Competition

Примітка: Будь ласка, грати в цю гру на весь екран. Автомобіль вашої мрії - Mercedes Benz AMG. У тебе 60 секунд кинути стільки снігу на дрейф плати наскільки це можливо, але якщо Ви чіпати поки ви дрейфуючі, Ваша оцінка зараховуватися не будуть. Використовуйте стрілки і дослідженню космічного простору до перерви.

 • Поточний рейтинг 4.08/5
Переглядів: 291542
Play
McDonalds videogame - Заробляти гроші в корпорацію, як McDonald's не просто на всіх! За кожним Burger є складний процес, ви повинні навчитися управляти: від створення пасовищ на забій, з ресторану управління брендингу. Існує важко описати, як грати, так що краще див. підручник в грі.

McDonalds videogame

Заробляти гроші в корпорацію, як McDonald's не просто на всіх! За кожним Burger є складний процес, ви повинні навчитися управляти: від створення пасовищ на забій, з ресторану управління брендингу. Існує важко описати, як грати, так що краще див. підручник в грі.

 • Поточний рейтинг 3.91/5
Переглядів: 169551
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Smileys War - Стріляйте в інші смайли. Grab цією зброєю! Велика музика, великий рух:) Використовуйте ваші стріли рухатися і цифрові клавіші для зміни зброї.

Smileys War

Стріляйте в інші смайли. Grab цією зброєю! Велика музика, великий рух:) Використовуйте ваші стріли рухатися і цифрові клавіші для зміни зброї.

 • Поточний рейтинг 3.20/5
Переглядів: 81946
Play
Speed Shot - Збір Hyundai логотипи та уникнути від речей, які випадають з вантажівки

Speed Shot

Збір Hyundai логотипи та уникнути від речей, які випадають з вантажівки

 • Поточний рейтинг 4.02/5
Переглядів: 165536
Play
3D tennis - Слухати віртуальних 3D теніс. Натисніть кнопку миші на сильний удар. Greatest Flash 3D Tennis Симулятори-небудь бачив.

3D tennis

Слухати віртуальних 3D теніс. Натисніть кнопку миші на сильний удар. Greatest Flash 3D Tennis Симулятори-небудь бачив.

 • Поточний рейтинг 3.64/5
Переглядів: 163279
Play
The Vic Plectrum - З тих здалося тестування навичок футболу проти одного з головних талантів у світі? Ну тепер у вас є шанс! Легендарний 70 футбольних героєм Вік Piectrum, бере на себе всі претенденти, в рамках його підготовки графіка турніру "Кубок Світу Пенсіонери". Використовуйте стрілки вгору і вниз клавіші керування курсором або миші для переміщення вгору і вниз. Для переміщення вперед або назад, використовуючи ліву та праву клавіші управління курсором.

The Vic Plectrum

З тих здалося тестування навичок футболу проти одного з головних талантів у світі? Ну тепер у вас є шанс! Легендарний 70 футбольних героєм Вік Piectrum, бере на себе всі претенденти, в рамках його підготовки графіка турніру "Кубок Світу Пенсіонери". Використовуйте стрілки вгору і вниз клавіші керування курсором або миші для переміщення вгору і вниз. Для переміщення вперед або назад, використовуючи ліву та праву клавіші управління курсором.

 • Поточний рейтинг 2.76/5
Переглядів: 95321
Play
Angry spam - Дуже хорошим прикладом для тих, хто любить його для розсилки спаму по електронній пошті. Ви краще дивитися це відео і є урок, що вам дійсно не потрібно робити і в майбутньому ви зможете уникнути дійсно дуже сердитий людей, як ця людина в це відео.

Angry spam

Дуже хорошим прикладом для тих, хто любить його для розсилки спаму по електронній пошті. Ви краще дивитися це відео і є урок, що вам дійсно не потрібно робити і в майбутньому ви зможете уникнути дійсно дуже сердитий людей, як ця людина в це відео.

 • Поточний рейтинг 2.89/5
Переглядів: 78777
Play
The Simpsons - Wassup commercial - Ви бачили популярній рекламі Budweiser? Ну, є нова версія, тільки з Simpsons:) На жаль з приводу якості!

The Simpsons - Wassup commercial

Ви бачили популярній рекламі Budweiser? Ну, є нова версія, тільки з Simpsons:) На жаль з приводу якості!

 • Поточний рейтинг 4.10/5
Переглядів: 441881
Play
Mashed Taters - "Володар кілець" герої співають пісні разом близько Taters і пюре з картоплі. Пісня про те, як зробити Райт пюре. В якості довідкового танцюристи беруть участь цю пісню герої - картоплі.

Mashed Taters

"Володар кілець" герої співають пісні разом близько Taters і пюре з картоплі. Пісня про те, як зробити Райт пюре. В якості довідкового танцюристи беруть участь цю пісню герої - картоплі.

 • Поточний рейтинг 2.97/5
Переглядів: 93740
Play
Beetle buggin - Виберіть новачком або на рівні експертів. Початок у зоні навантаження і дисків навколо курсу як можна швидше. Візьміть аркушів фотопаперу HP при русі через них. Зберіть усі дев'ять і голову до навантаження зону в найкоротший термін. Після того як на диску пандусів ретельно, щоб уникнути водіння і від того, щоб починати з нижнього вниз.

Beetle buggin

Виберіть новачком або на рівні експертів. Початок у зоні навантаження і дисків навколо курсу як можна швидше. Візьміть аркушів фотопаперу HP при русі через них. Зберіть усі дев'ять і голову до навантаження зону в найкоротший термін. Після того як на диску пандусів ретельно, щоб уникнути водіння і від того, щоб починати з нижнього вниз.

 • Поточний рейтинг 3.38/5
Переглядів: 100187
Play
Say Something! - В даний час смайликів дуже популярні в Інтернеті. Ця пісня виробляється близько посмішки і вона каже, що люди повинні робити більше нових смайликів з більш новими емоціями. Оскільки існує посмішки вже нудно, і люди хочуть щось нове.

Say Something!

В даний час смайликів дуже популярні в Інтернеті. Ця пісня виробляється близько посмішки і вона каже, що люди повинні робити більше нових смайликів з більш новими емоціями. Оскільки існує посмішки вже нудно, і люди хочуть щось нове.

 • Поточний рейтинг 3.03/5
Переглядів: 85536
Play
X-tract paperclip - Відкритий всіх трьох рівнях, натиснувши Clippy з канцелярським приладдям. Використовуйте мишу для переміщення вліво, вправо, вгору або вниз рівень. Натисніть кнопку миші, калібрувальні Перевірте харчування (рівень 1 і 3), то реліз кидати. Натисніть кнопку миші, щоб кинути службу постачання. За допомогою меню "Файл", щоб почати нову гру або вийти з поточної гри.

X-tract paperclip

Відкритий всіх трьох рівнях, натиснувши Clippy з канцелярським приладдям. Використовуйте мишу для переміщення вліво, вправо, вгору або вниз рівень. Натисніть кнопку миші, калібрувальні Перевірте харчування (рівень 1 і 3), то реліз кидати. Натисніть кнопку миші, щоб кинути службу постачання. За допомогою меню "Файл", щоб почати нову гру або вийти з поточної гри.

 • Поточний рейтинг 2.72/5
Переглядів: 73550
Play
Pepsi bucket launcher - Використанню камікадзе, винищувачі і катапульту, щоб знищити всіх тролів, які збираються в околицях міста. Ви можете перезавантажити катапульта, якщо ви знімаєте одна з ознак Пепсі. Використовуйте мишу для переміщення правого і лівого, і регулювати потужність пострілу.

Pepsi bucket launcher

Використанню камікадзе, винищувачі і катапульту, щоб знищити всіх тролів, які збираються в околицях міста. Ви можете перезавантажити катапульта, якщо ви знімаєте одна з ознак Пепсі. Використовуйте мишу для переміщення правого і лівого, і регулювати потужність пострілу.

 • Поточний рейтинг 2.48/5
Переглядів: 88848
Play
Finnair - Олени повинні сісти в літак, і це є причиною, чому вони починають стрибати з парашутом. Допоможи всім, щоб олені не спізнитися на літак, і ви виграєте гру. Максимум три північні тварини не можуть встигнути на літак.

Finnair

Олени повинні сісти в літак, і це є причиною, чому вони починають стрибати з парашутом. Допоможи всім, щоб олені не спізнитися на літак, і ви виграєте гру. Максимум три північні тварини не можуть встигнути на літак.

 • Поточний рейтинг 2.38/5
Переглядів: 89618
Play
Panda tennis - Рекламна кампанія виробника антивірусного програмного забезпечення Панда. Дві панди грають в теніс, правила прості- потрібно заставити вашого суперника відштовхнути м'ячик за поле, а самому цього не робити. Хто скоріше набере 21 очко, той і виграє. Управління мишкою.

Panda tennis

Рекламна кампанія виробника антивірусного програмного забезпечення Панда. Дві панди грають в теніс, правила прості- потрібно заставити вашого суперника відштовхнути м'ячик за поле, а самому цього не робити. Хто скоріше набере 21 очко, той і виграє. Управління мишкою.

 • Поточний рейтинг 2.65/5
Переглядів: 83994
Play
Your ad here (always) - The best option to promote your website

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Поточний рейтинг 5.00/5
Переглядів: 2018
Play
Smoke kills - Паління вбиває. А як саме, наглядно показано в даному флеш мультфільмі. Робітнику було заборонено курити в офісі, що дуже його злило. От він і виказав свою лють на двох мийників вікон, що викликало ланцюгову реакцію агресії по всьому світі і призвело до ядерної війни.

Smoke kills

Паління вбиває. А як саме, наглядно показано в даному флеш мультфільмі. Робітнику було заборонено курити в офісі, що дуже його злило. От він і виказав свою лють на двох мийників вікон, що викликало ланцюгову реакцію агресії по всьому світі і призвело до ядерної війни.

 • Поточний рейтинг 3.39/5
Переглядів: 105342
Play
Finger footy - В цій грі ти виступаєш в ролі справжнього велетня. Ви захищаєтесь від карликів на футбольному полі. Стріляй у них паперовими м'ячиками та збивай з ніг. Коли вони лежать на землі - їх можна добивати. За попадання по них ви отримуєте бали. Подивимось, скільки балів зможеш набрати саме ти... Управління в грі - мишкою. Удачі!

Finger footy

В цій грі ти виступаєш в ролі справжнього велетня. Ви захищаєтесь від карликів на футбольному полі. Стріляй у них паперовими м'ячиками та збивай з ніг. Коли вони лежать на землі - їх можна добивати. За попадання по них ви отримуєте бали. Подивимось, скільки балів зможеш набрати саме ти... Управління в грі - мишкою. Удачі!

 • Поточний рейтинг 2.67/5
Переглядів: 86019
Play
Сторінки: 1 2